Net trys žaidėjai olimpinių žaidynių trečiajame ture pelnė 30 arba daugiau taškų ir užfiksavo geriausius turnyro rezultatus. Rezultatyvus žaidimas jiems leido prasibrauti į „BasketNews.lt“ sudaromą simbolinį turo „Top 5“.

Patricko Millso rezultatyvumas kyla su kiekvienomis rungtynėmis. Pirmose dvejose rungtynėse atitinkamai 21 ir 26 taškus pelnęs Australijos rinktinės įžaidėjas trečiajame ture į JAV krepšį įmetė net 30 taškų.

Jis labiausiai prisidėjo prie to, kad Australijos rinktinė mestų rimtą iššūkį amerikiečiams – prasidėjus ketvirtam kėliniui australai dar buvo priekyje, tačiau galop pralaimėjo 88:98.

Millsas per 34 minutes pataikė 6 dvitaškius, penkis tritaškius ir 3 baudas, atkovojo 2 kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų. Australas vidutiniškai pelno po 25,7 taško ir yra rezultatyviausias pirmenybių žadėjas.

Brazilijos rinktinė taip ir nerado priešnuodžių Bojano Bogdanovičiaus puolimui. Kroatas vieną po kito siuntė taiklius metimus į šeimininkų krepšį ir net užfiksavo šių olimpinių žaidynių rekordą.

Jis pelnė 33 taškus (7/10 dvit., 3/6 trit., 10/11 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 29 naudingumo balus. Krepšininkas sužaidė rezultatyviausias turnyro rungtynes, o jo vedama Kroatija 80:76 susitvarkė su Brazilija.

Lietuvos rinktinė kiekvienose rungtynėse randa vis naują lyderį, o pergalingame mače su argentiniečiais juo tapo Mindaugas Kuzminskas.

Puolėjas per 27 minutes pelnė 23 taškus (7/10 dvit., 2/3 trit., 3/4 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 19 naudingumo balų.

Po tokių rungtynių gerokai šoktelėjo krepšininko pelnomų taškų vidurkis – nuo 8 iki 13.

Kai JAV rinktinė susidūrė su grubiu Australijos komandos žaidimu, ekipą į priekį tempė vyriausias krepšininkas Carmelo Anthony.

32-ejų metų žaidėjas pataikė net 9 tritaškius iš 15 (60 proc.) ir pelnė 31 tašką. Puolėjas taip pat sugriebė 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 28 naudingumo balus.

Ispanijos rinktinė iškovojo pirmąją pergalę olimpinėse žaidynėse, o daugiausiai taškų prie jos pridėjo Pau Gasolis.

Vidurio puolėjas per 23 minutes įmetė 16 taškų (7/14 dvit., 0/1 trit., 2/3 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir surinko 14 naudingumo balų.

Gasolis turnyre vidutiniškai atkovoja po 8,7 kamuolio ir pagal šį rodiklį užima antrąją vietą. Krepšininkas taip pat vidutiniškai blokuoja po 2 metimus, o daugiau metimų blokuoja tik du žaidėjai.

2016-08-13 00:01
ekspertas
pasikarkit su tuo gasoliu, ispanu subinlaiziai blet
2016-08-12 21:22
nba.revolution.lt
Vyksta turnyras! Patinka krepšinis? Super! Siūlau tau užsiregistruoti turnyre kuriame renkasi žmonės ir žaidžia senajį NBA LIVE 2005 naudojame administratorių sukurtus komandų rosterius. Būna iš visokių metų, būna ir orginalūs (Tokie kokie šiuomet yra realiame gyvenime) sužaidžiame rungtynes, ykeliame y foruma ir matome viską. Rezultatą, žaidėjų statistiką ir t.t. Viskas ka jums reikia padaryti tai ateiti y www.nba.revolution.lt ir ten viską matysite registraciją y naują sezoną ir t.t jai kažko nesuprasite žemiau rasite administracijos kontaktus ir jie jums su mielu nori viską paaiškins ir padės. Sėkmes.

2016-08-12 13:26
Kad sy karta Gasolis pelnytai, gi kimanda atvede y pergale.

--
2016-08-12 13:20
xd
Vel Gasolis :D Pervadinkit i naudingiausiu ketvertuka, nes cia Gasolis uztikrinta vieta turi :D
2016-08-12 13:12