Matthew Dellavedova galvoja apie atakos tęsinį Nuotr.: AFP – Scanpix
Cameronas Bairstow atlieka metimą Nuotr.: AFP – Scanpix
Jianliano Yi lengvi taškai iš po krepšio Nuotr.: AFP – Scanpix
Kevinas Lischas su kamuoliu Nuotr.: AFP – Scanpix
Greita ataka Nuotr.: AFP – Scanpix

Australijos (3-1) rinktinės lyderiai ramiai sėdėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio, kol įprastai mažiau pasireikšti gaunantys komandos draugai tvarkė reikalus aikštelėje mače su Kinija (0-4).

Tarp rezultatyviausių Australijos rinktinės žaidėjų buvo ir Brockas Motumas, o Andrejaus Lemanio auklėtiniai be didesnių pastangų 93:68 (14:17, 20:27, 16:21, 18:18) nukovė absoliučius A grupės autsaiderius.

Aron  Baynes
PTS 12 | REB 4 | AS 2 | ST 1
Australų treneris Lemanis šiose rungtynėse savo lyderių aikštelėje ilgai nelaikė. Davidas Andersenas žaidė 15, Matthew Dellavedova 20, Patty Millsas 19 minučių, o Andrew Bogutas apskritai nepasirodė ant parketo.

Pirmajame kėlinyje australams niekaip nepavyko atsiplėšti nuo Jianliano Yi vedamų kinų. Visgi tik nežymų pranašumą po pirmojo ketvirčio turėję Lemanio auklėtiniai antrą kvėpavimą įgijo kitame kėlinyje. 7:0 spurtavę australai įgijo devynių taškų pranašumą (38:29), kurio iki didžiosios pertraukos nebepaleido.

Trečiąjį kėlinį Australija pradėjo keturiais taškais iš eilės, lyg tvirtindami, kad mačo kontrolės iš savo rankų jie nebepaleis (48:34). Iš tikrųjų – vėliau kinai taip ir nesugebėjo sumenkinti savo deficito iki vienženklio, o galingai žygiavę australai iki susitikimo pabaigos nesusidūrė su jokiomis problemomis.

Taškų sąskaitą olimpinėse žaidynėse pagaliau atsidaręs Motumas buvo antras pagal rezultatyvumą Australijos komandos gretose. Kauno „Žalgirio“ puolėjui pakako 16 minučių, per kurias jis pasižymėjo pelnydamas 15 taškų (6/8 dvit., 0/1 trit., 3/4 baud. met.). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 13 naudingumo balų.

Kinija: Jianlianas Yi 20 (9 atk. kam.), Guo Ailunas 11.

Australija: Cameronas Bairstow 17 (9 atk. kam.), Brockas Motumas 15, Ryanas Broekhoffas, Davidas Andersenas ir Aronas Baynesas po 12.

marokak
viskas aisku,kaip Australai i sias rungtynes ziuri,jei toks grybas kaip Motumas zaide net 6 minutes per pirma puse
2016-08-12 21:09