Lietuvos jaunių (iki 19 metų) vaikinų rinktinė pasaulio čempionato A grupės varžybas baigė pralaimėjimu. Ketvirtojo kėlinio pradžioje 14 taškų persvarą turėję lietuviai nesugebėjo atlaikyti bendraamžių iš Brazilijos spurto. Lietuviai nusileido 75:81 (17:23, 19:16, 25:10, 14:36) ir grupėje užėmė trečiąją vietą.

Rungtynes taikliu tritaškiu pradėjo Martynas Gecevičius, bet per kitas 6 minutes lietuviai vos sugebėjo padvigubinti savo taškų kraitį. Tuo tarpu brazilai pelnė 19 taškų ir buvo įgiję 13 taškų persvarą. Kėlinio pabaigoje Lietuvos jauniai atkuto ir sumažino skirtumą iki 6 taškų (17:23).

Antrojo ketvirčio pradžioje 5 taškus iš eilės pelnė Pranas Skurdauskas, dar 4 pridėjo Žygimantas Janavičius ir lietuviai prisivijo bendraamžius iš Brazilijos (26:28). 15-ąją minutę po Gecevičiaus tritaškio Lietuva vėl buvo priekyje (32:31), tačiau brazilai, aidint kėlinio pabaigą skelbiančią sirenai, sugebėjo susigrąžinti 3 taškų pranašumą.

Į aikštelę po ilgosios pertraukos sugrįžę lietuviai, atrodė, nebeatidėlios reikalų rungtynių pabaigai. Per trečiąjį kėlinį Skurdauskas surinko 8 taškus, Marius Valukonis – 6, o likus žaisti 10 minučių, Lietuvos rinktinė įgijo 12 taškų persvarą (61:49).

Po Zezinho Limontos techninės pražangos lietuvių pranašumas siekė 14 taškų (63:49), tačiau 4 minučių atkarpą brazilai laimėjo 13:1, o dar po minutės išlygino rezultatą (68:68). Likus žaisti 2 minutes, po Valukonio dvitaškio su bauda Lietuva pirmavo 75:72. Tačiau vėliau lietuviai suklydo 3 kartus iš eilės, o Carlinhos Ortegos tritaškis, likus žaisti 33 sekundes, lėmė brazilų pergalę.

Lietuva: Marius Valukonis 21 (7 atk. kam.), Pranas Skurdauskas 17 (11 atk. kam.), Martynas Gecevičius 13 (3/12 tritaškių, 6 kld.), Žygimantas Janavičius 8 (6 rez. perd., 5 kld.), Darius Gvezdauskas 8, Vaidas Čepukaitis 4, Lukas Brazdauskis 4, (Paulius Kleiza, Aurimas Birgelis, Rokas Grinius).

Brazilija: Paulao Prestesas 26 (19 atk. kam., 8 kld.), Betinho Duarte 20 (2/9 tritaškių), Caue de Freitas 15, Thomas Mellazo 12 (8 atk. kam.).

Kitame čempionato etape A ir B pogrupių pirmosios trys komandos sudarys E grupę. Iš šio šešių ekipų pogrupio keturios geriausios rinktinės pateks į ketvirtfinalį. Jau aišku, kad lietuviams E pogrupyje teks susitikti su JAV, Serbijos ir Kinijos bendraamžiais.

Atrinkti (0) Visi (36)
Tornado> cia ne tas pats rubio... sitas rubio 88 gimimo, o tas kur pernai trigubus dublius dare, yra 1990 gimimo, be to, ricky rubio. o pasaulio champe zaidzia marc rubio.
2007-07-16
-2
hm bet jus atkreipet demesi i ispanu super talenta rubio is joventudo ? europos cempe pernai trigubus dublius rinko(taskai,kamuoliai,asistai ),o dabar zaizdzia po 8 min ir pelno po 1,3 ts.,ziaurus regresas
2007-07-16
-3
NA praleisti per keliny beveik 40tsk tai siaubas, kur gynyba:D
2007-07-15
+1
klaidos ir klaidos.. kad tik nebutu nusiwylimas cempionato..
2007-07-15
+5
Oi nekas šiemet su jaunimo rinktinėm :( Gecevičiaus forma čempionate išvis kritusi, o reikia jo rezultatyvaus žaidimo..kur tai matyta..3/12 tritaškių..baisu..
2007-07-14
+1
to fixewd
pamatysi ryte daug taikliaus mes nes cia man rodos jis biski sau per daug laidzia per varzovus meto :)
2007-07-14
su tokiu taiklumu gecevicius ryte ilgai aikstej neisbus :)
2007-07-14
-3
Na kol kas stipriai nuvilia jaunimas. Reikia tikėtis, kad dar įsivažiuos ir demonstruos žaidimą kokio tikijomės.
2007-07-14
+2
kokiu jus medaliu norit paziurekit kas treneris, tik isterikuot sugeba jam tik rusijoj ir dirbt, kas cia per zaidimas ir kas zaidzia. matos kad treneriui patirties truksta :/
2007-07-14
eina sau..:/ tai mums apie medalius tik pasvajoti..