Eilinį pralaimėjimą Europos jaunimo (iki 20 metų) vaikinų čempionate patyrė Lietuvos rinktinė. Lino Šalkaus auklėtiniai kovoje dėl 9 vietos 82:96 nusileido bendraamžiams iš Kroatijos ir kovos tik dėl 11 pozicijos.

Kroatijos krepšininkai nuo pat rungtynių pradžios šovė į priekį ir sužaidus beveik 6 minutes jų pranašumas siekė 12 taškų (18:6), o 18-ąją susitikimo minutę komandas skyrė jau 18 taškų (41:23).

28-ąją mačo minutę po taiklaus Povilo Butkevičiaus dvitaškio iš kroatų persvaros buvo likę tik 6 taškai (58:52), tačiau surengusi kelias rezultatyvias atakas Kroatijos rinktinė vėl pabėgo į priekį (69:58).

Per likusį rungtynių laiką lietuviams pasivyti varžovų nebepavyko, o savo pranašumą tik dar labiau padidinę Kroatijos krepšininkai iškovojo įtikinamą pergalę ir kovos dėl 9 vietos.

Šiame mače lietuviams koją pakišo prastas taiklumas. Mūsiškiai iš 12 mestų tritaškių pataikė vos vieną (8,3 proc. taiklumas), o baudas metė tik 56 proc. taiklumu (19/34).

Lietuva: Povilas Butkevičius 23 (12 atk. kam., 4 blk.), Ernestas Ežerskis 18 (6 per. kam.), Remigijus Trakimas 11, Paulius Ivanauskas 8, Edvinas Ruzgas 6, Gytis Maciulevičius 5, Vilmantas Dilys 4, Martynas Kriaučiūnas 4, Arnas Labuckas 2, Tomas Černeckis 1 (Karolis Petrukonis, Evaldas Baniulis).

Kroatija: Luka Drezga 30, Ivanas Papačius 16, Ante’as Tomičius 10, Zoranas Vrkičius 8.

Pralaimėję lietuviai kovos dėl 11-12 vietų. Mūsiškių varžovais bus Prancūzjos ir Gruzijos rinktinių poros pralaimėtoja.

Atrinkti (0) Visi (11)
reikejo geresniu treneriu,aisku zaidejai nera patys stipriausi bet galima kazka nuveikti su jais
o povilas maladec;) greiciau tegu gryzta i lt zaist
2007-07-15
Ežerskis man patinka. Geras vaikinas.
Bet kaip reik taip susimaut? Gal trenerį keist reik...
2007-07-15
+1
zais su gruzija, jei pries juos pralaimes tai nesistebesiu.. jau tokiu ziopliu senai nemaciau. tokiems tik kieme su pacukais kiaushi zhaist.