Nuotr.: Reuters - Scanpix
Nuotr. Reuters - Scanpix

Serbijos krepšinis stiprus ne tik tarp vyrų, bet ir tarp moterų. Tuo dar kartą buvo galima įsitikinti Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse.

Serbijos krepšininkės šeštadienį mače dėl trečiosios vietos 70:63 (18:10, 9:17, 28:15, 15:21) nugalėjo Prancūzijos rinktinę ir iškovojo bronzos medalius.

Europos čempionės serbės lėtai pradėjo olimpines varžybas, kai per pirmas penkias dvikovas iškovojo tik dvi pergales ir B grupėje užėmė ketvirtąją vietą. Tačiau ketvirtfinalyje jos eliminavo A grupėje triumfavusias australes ir žengė tarp 4 stipriausiųjų.

Pusfinalyje serbės 54:68 nusileido ispanėms, kurios dėl aukso šiandien kausis su JAV rinktine.

Serbes į pergalę mažajame finale vedė Jelena Milojanovič, pelniusi 18 taškų ir atkovojusi 7 kamuolius. Milica Dabovič pridėjo 11 taškų, Danielle Page ir Sonja Petrovič – po 10.

Prancūzėms Endy Miyem surinko 18 taškų.

2016-08-20 22:15
Rytoj zais serbIŲ vyrai
2016-08-20 21:10
Serbijos moterų rinktinė kaip ir ir vyrų-sunkiai pradėjo olimpiadą,liko taip pat ketvirtos,bet galiausiai medalius laimėjo.Ir taip pat australes nugalėjo,kaip ir vyrai,tik ne pusfinalyje,o ketvirtfinalyje.Panašų kelią nuėjo abi serbų komandos.
2016-08-20 20:24
"Serbių moterys"

Giggity
2016-08-20 20:09
Svecias2
Saunuoles, pirma olimpiada ir medalis ! Laukia dar finalas, tikiuosi ispanes pasipriesins USA panom