Europos jaunimo (iki 20 metų) čempionato nugalėtojais tapo Serbijos krepšininkai. Serbai finale 87:78 (10:12, 29:21, 25:26, 23:19) nugalėjo bendraamžius iš Ispanijos.

Serbai Europos jaunimo čempionatą laimi antrą kartą iš eilės. To padaryti nėra pavykę jokiai kitai rinktinei.

Ši 1987 m. gimimo Serbijos rinktinė per 4 metus laimėjo visus Europos jaunimo čempionatus (iki 16 metų, iki 18 metų bei iki 20 metų).

Serbija: Milošas Teodosičius 23, Milenko Tepičius 20, Draganas Labovičius 13, Ivanas Pauničius 13.

Ispanija: Sergio Llullas 24, Marcas Fernandezas 14, Pau Ribasas 13, Albertas Teruelis 9.

Europos pirmenybių bronza atiteko Italijos krepšininkams, kurie mažajame finale 74:63 (20:12, 18:18, 20:14, 16:19) nugalėjo Rusijos jaunimo rinktinę.

Italija: Luigi Da Tome’as 26, Pietro Aradori 11, Lorenco D’Ercole’as 9, Davide’as Bruttini 8.

Rusija: Aleksejus Švedas 14, Pavelas Sergejevas 12, Igoris Smyginas 8, Maximas Krivoševas 8.

Iš A diviziono pasitraukė Makedonijos ir Vengrijos dvidešimtmečiai, kuriuos kitąmet pakeis Juodkalnijos bei Ukrainos jaunimo rinktinės. B diviziono finale juodkalniečiai įveikė varžovus iš Ukrainos 89:68.