Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Kiek netikėtai lengvai Europos čempionato atrankos turnyre startavo Vengrijos rinktinė. Vengrai pirmajame turnyro mače namuose 96:77 (25:22, 28:19, 21:21, 22:15) nukovė Didžiosios Britanijos rinktinę.

Pastarosios gretose pirmą kartą karjeroje oficialiose rungtynėse žaidė buvęs garsus NBA žaidėjas Benas Gordonas. Tiesa, jam debiutas britų rinktinėję apkarto ir per 23 minutes jis prametė visus 8 mestus metimus iš žaidimo ir savo vienintelius taškus surinko pataikydamas du baudų metimus.

Tiesa, Gordonas atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 5 kamuolius.

Vengrus į pergalę vedė sunkiai sulaikomai rungtyniavęs Adamas Hanga. Vengras per 31 minutę pelnė 32 taškus (6/11 dvit., 6/9 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

G grupėje taip pat rungtyniauja ir Liuksemburko bei Makedonijos rinktinės.

Vengrija: Adamas Hanga 32, Davidas Vojvoda 24.

Didžioji Britanija: Danielis Clarkas ir Andrew Lawrence'as po 22.

2016-08-31 23:01
geriausiais savo laikais , rinktinė buvo dzin, dabar kai niekam nebereikalingas tai eina, kad pasirodyt, kad atkreiptu klubų dėmesi.
2016-08-31 22:10