Nuotr.: bkventspils.lv
Nuotr. bkventspils.lv

Triuškinamą pralaimėjimą draugiškose rungtynėse patyrė Ramūno Cvirkos vadovaujama Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda, kuri svečiuose 66:90 (16:18, 14:25, 21:22 15:25) neatsilaikė prieš Ventspilio „Ventspils“.

Pasvaliečiai varžovams priešinosi tik pirmajame kėlinyje, kuomet po sėkmingesnės antrosios ketvirčio pusės atsiliko 2 taškais (16:18).

Visgi antrajame kėlinyje varžovai įgijo dviženklę persvarą, kurią išlaikė viso mačo metu.

Ventspilio komandai Utenos „Juventus“ gretose praėjusį sezoną žaidęs Edgaras Želionis pelnė 11 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Rezultatyviausiai žaidė po 14 taškų pelnę Andrejus Gražulis (8 atk. kam.) ir Folerinsas Kempbelsas (4 rez. perd.)

„Pieno žvaigždžių“ komandos žaidėjų statistika nepateikiama.

2016-09-03 17:05