Nuotr.: kvitrina.lt
Nuotr. kvitrina.lt

Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkai sužaidė draugšikas rungtynes su Kauno „LSU-Atleto“ krepšininkais ir užtikrintai iškovojo pergalę 52 taškų skirtumu 94:42 (30:12, 22:7, 19:12, 23:11).

Aikštelės šeimininkų gretose taškus pelnė visi 12 žaidėjų, o rezultatyviausias buvo Edvinas Šeškus, kuris į varžovų krepšį įmetė 20 taškų. 19 taškų pridėjo Tomas Delininkaitis, 10 – Mindaugas Kupšas.

Kauniečių gretose rezultatyviausias žaidėjas Šarūnas Beniušis pelnė 8 taškus.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „LSU-Atleto“ jaunimas. Po dviejų sužaistų minučių svečiai iš Kauno pirmavo 5:4. Toks žaidimo scenarijus nepatiko Virginijui Šeškui ir jis suskubo paprašyti minutės pertraukėlės.

Po „Vytauto“ komandos stratego korekcijų aikštelės šeimininkai iškart ėmėsi darbo. Sauliaus Kulviečio tritaškis atrišo prieniškių krepšį ir „Vytautas“ pradėjo tolti. Kėliniui įpusėjus Šeškaus kariauna jau turėjo 7 taškų pranašumą, o pirmąjį kėlinį laimėjo 18 taškų skirtumu (30:12).

Antrajame kėlinyje „Vytauto“ komanda supančiojo studentų puolimą gynybos gniaužtuose ir leido į savo krepšį įmesti tik 7 taškus. Patys aikštelės šeimininkai puolime jautėsi laisvai ir po dviejų kėlinių jau turėjo 33 taškų persvarą (52:19).

Po didžiosios pertraukos žaidimo scenarijus nesikeitė. „Vytauto“ krepšininkai tęsė griežtą žaidimą gynyboje. Tiesa, kėlinio pradžioje „LSU-Atleto“ komanda sumažino skirtumą iki 30 taškų (54:24), bet po Tomo Dimšos šou „Vytauto“ persvarą šoktelėjo iki 36 taškų (62:26). Po trijų kėlinių aikštelės šeimininkų pranašumas siekė 40 taškų (71:31).

Ketvirtajame kėlinyje Šeškaus auklėtiniai toliau užtikrintai tvarkėsi su studentais ir žingsnis po žingsnio didino savo persvarą, kuri pasibaigus rungtynėms pasiekė 52 taškus (94:42).

2016-09-06 22:04