Nuotr.: kvitrina.lt
Nuotr. kvitrina.lt

Prienų – Birštono „Vytauto“ krepšininkai savo aikštėje sužaidė trečiąsias prieš sezonines rungtynes. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai 98:75 (20:20, 20:24, 32:19, 26:12) pranoko „Astanos“ komandą iš Kazachstano.

„Vytauto“ komandoje rezultatyviai sužaidė priekinės linijos žaidėjai. Artūras Valeika į varžovų krepšį įmetė 21 taškų, Mindaugas Kupšas pridėjo 19, Regimantas Miniotas – 15. 15 taškų įmetė ir Martynas Linkevičius.

„Astanos“ komandai 19 taškų pelnė Ianas Milleris, 14 – Antonas Ponomariovas, 13 – Ousmanas Krubally.

Iki antrojo kėlinio vidurio komandos žaidė taškas į tašką, tačiau artėjant ilgajai pertraukai „Astana“ sugebėjo įgyti dviženklę persvarą 44:34.

Šaltas dušas prikėlė Šeškaus kariauną iš miego. Dar iki antrojo ketvirčio pabaigos „Vytautas“ prisivijo 40:44, o po ilgosios pertraukos ir išlygino rezultatą 51:51.

Ketvirtoje kėlinio pradžioje prabilo 3 kėlinius tylėjęs Tomas Delininkaitis. Po jo dviejų iš eilės tolimų metimų „Vytautas“ įgijo 13 taškų persvarą (80:67). Netrukus Prienų – Birštono krepšininkai galutinai užtvirtino savo pranašumą bei šventė pergalę.

2016-09-08 02:36
Astana šiemet stipriai susilpnėjo.Daug gerų ir patyrusių žaidėjų išėjo po tragiško praeito sezono.Komanda vėl viską pradeda nuo naujo lapo.
2016-09-07 23:20