Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Beveik be klaidų krepšį atakavęs Andrejus Voroncevičius buvo rezultatyviausias, o jo vedama Rusijos rinktinė (2-0) Europos čempionato atrankos turnyre iškovojo pergalę.

Sergejaus Bazerevičiaus auklėtiniai išvykoje 85:73 (21:8, 17:20, 23:24, 24:21) palaužė Švedijos nacionalinės komandos (0-2) pasipriešinimą.

Rusai spurtavo antrojo kėlinio antroje pusėje, kuomet po atkarpos 15:4 įgijo dviženklę persvarą (36:24) ir vėliau jos varžovams sumažinti nebeleido. Trečiajame kėlinyje jie įgijo rekordinį 23 taškų pranašumą (61:38).

Švedija: Nicholsas Spiresas 16, Alexanderis Lindqvistas 15 (5 atk. kam.), Christopheris Čerapowičius 14 (5 atk. kam.), Ludvigas Hakansonas (5 rez. perd.).

Rusija: Andrejus Voroncevičius 20 (5/6 dvit., 3/3 trit., 27 naud. bal.), Dmitrijus Chvostovas 16 (4/7 trit.), Dmitrijus Mozgovas 15, Timofejus Mozgovas 11.