Pirmąją nesėkmę Druskininkuose vykstančiose Europos jaunimo (gim. 1987 m. ir vėliau) merginų krepšinio čempionato B diviziono varžybose patyrė Lietuvos rinktinė. Lietuvaitės po itin atkaklios kovos ir dviejų pratęsimų 81:87 (23:17, 17:12, 12:19, 13:17, 7:7, 9:15) turėjo pripažinti Olandijos krepšininkių pranašumą.

Nuo mačo pradžios į priekį išsiveržusios lietuvaitės trečiojo ketvirčio pradžioje buvo įgijusios 13 taškų pranašumą (42:29), tačiau jo neišlaikė. Rezultatu 10:0 spurtavusios olandės dar prieš lemiamą ketvirtį pavijo aikštės šeimininkes (46:47).

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 4 minutes lietuvaitėms po Indrės Dudėnaitės dvitaškio buvo pavykę susigrąžinti 9 taškų persvarą (64:55), tačiau per likusį laiką jos tepelnė tašką, o 10 surinkusios olandės išplėšė pratęsimą.

Per pirmąjį pratęsimą komandos kovojo taškas į tašką, o prasidėjus antrajai papildomo laiko atkarpai 8 taškus iš eilės surinkusi Olandijos rinktinė spurtavo ir įgijo lemiamą persvarą.

Rezultatyviausiai Lietuvos rinktinėje žaidė 19 taškų pelniusi, 24 kamuolius atkovojusi ir 4 metimus blokavusi Šarūnė Jasiunskaitė. Laima Rickevičiūtė pridėjo 12, Julita Bungaitė – 11, Saulė Kontautaitė – 10 taškų.