Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Spurtą 16:0 trečiojo kėlinio pradžioje surengę Utenos „Juventus“ krepšininkai iškovojo trečiąją pergalę iš eilės pasirengimo sezonui cikle. Antano Sireikos komanda Prienuose 82:73 (12:18, 24:18, 26:16, 20:21) įveikė Astanos „Astana“ klubą, kuriam prieš savaitę buvo pralaimėję 79:84.

Šiose rungtynėse „Juventus“ gretose debiutavo po ligos atsigavęs Spenceris Parkeris, kuris per 3 minutes pelnė 2 (dvitaškiai 1/1) taškus bei po kartą suklydo ir prasižengė.

Kitas rungtynes uteniškiai žais sekmadienį, kai Kaune susitiks su Južnės „Chimik“ ekipa.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje  „Astana“ surengė spurtą 10:0 ir daugiausiai Ousmano Krubally taškų dėka rezultatas vos per dvi minutes tapo lygus – 62:62. A.Besto tritaškis ir Armino Urbučio baudų metimai vėl atgaivino „Juventus“ puolimą (67:62), o per likusį laiką „Juventus“ iniciatyvos iš rankų jau neišleido. Mačo pabaigoje A.Bestas taškus rinko baudų metimais, o uteniškiai iškovojo pergalę rezultatu 82:73.

„Juventus“ 27 taškus surinko Aaronas Bestas (dvitaškiai 3/6, tritaškiai 5/8, baudos 6/8), po 14 – Jamaras Diggsas (tritaškiai 3/6, 4 rez. perd.) ir Vytautas Šulskis (dvitaškiai 4/6, 7 atk. kam.), 7 – Vaidas Čepukaitis (dvitaškiai 3/4), po 6 – Dovis Bičkauskis (7 rez. perd.) ir Arminas Urbutis (3 atk. kam., 3 rez. perd.), 5 – Gytis Sirutavičius, 2 – Spenceris Parkeris, 1 – Rolandas Jakštas (4 atk. kam.).

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Ousmanas Krubally (21 tšk., dvitaškiai 5/5, baudos 11/12, 10 atk. kam.), Antonas Ponamariovas (17 tšk., 8 atk. kam.) bei Leonidas Kaselakis (15 tšk., dvitaškiai 5/10).