Nuotr.: Fotodiena.lt/P.Peleckis
Nuotr. Fotodiena.lt/P.Peleckis

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai kontrolinių rungtynių cikle patyrė nesėkmę. Pasvaliečiai 81:84 (20:19, 19:19, 23:20, 19:26) buvo priversti pripažinti Samaros „Krasnyje Krylja“ komandos pranašumą.

Šeštadienį 14 val. šios komandos sužais antrąjį mačą.

Ramūno Cvirkos auklėtiniams koją pakišo sudėtinga mačo pradžia, kurią pasvaliečiai pralaimėjo 13:2. Tiesa, netrukus „Pieno žvaigždės“ atsitiesė ir antrajame kėlinyje patys įgijo pranašumą (27:19).

Vėliau Rusijos klubas sumenkino savo atsilikimą ir nė vienai komandai nepavyko įgyti didesnio pranašumo iki pat mačo pabaigos.

Ketvirtojo kėlinio viduryje svečiai iš Samaros turėjo penkių taškų persvarą (74:69), tačiau pasvaliečiams varžovų pasivyti nepavyko ir „Krasnyje Krylja“ šventė pergalę.

„Pieno žvaigždės“: Osvaldas Olisevičius 15, Andrejus Agafonovas 14, Steponas Babrauskas 13 (7 atk. kam.), Egidijus Dimša 12, D.J. Balentine'as 10.

„Krasnyje Krylja“: Aleksejus Zozulinas 25, Jevgenijus Fidii 17.

2016-09-10 12:37