Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Eimantas Bendžius prapliupo rezultatyvumu, o jo atstovaujama Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ ekipa iškovojo lengvą pergalę ikisezoninėse rungtynėse.

Ispanijos klubas išvykoje 96:59 (25:18, 32:9, 17:14, 22:18) nušlavė Lesterio „Riders“ komandą, o Bendžius nugalėtojų gretose buvo rezultatyviausias.

Lietuvis per 24 minutes pelnė 21 tašką (3/4 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 3/3 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei 3 kartus prasižengė.

Sėkmingą pasirodymą surengė ir Šarūnas Vasiliauskas, padėjęs Badalonos „Joventut“ klubui per pratęsimą 87:82 (14:17, 16:14, 25:16, 16:24, 16:11) įveikti Manresos ICL.

Vasiliauskas į varžovų krepšį įmetė 14 taškų bei taip pat buvo rezultatyviausias savo komandos žaidėjas.

2016-09-10 10:17
saunuolis Vasia,akivaizdu kad vasara veltui laiko neleido.jei sugebes islaikyt panasu zaidima visa sezona,kita vasara bus rimtas kandidatas i rinktines stovykla
2016-09-10 10:13
ka tu cia svaigsti :DD tipo daug 12 metimu :DD priprates prie lietuviu suolo sildytoju tai ir atrodo tau cia daug
2016-09-10 10:09
Lolas
Cia abc lyga? Ar antra lyga?

--
2016-09-10 09:37
Swechias
24 minutes ir 12 metimu. Suprantu, lygis ne tas varzovu, bet 12 metimu per tiek laiko, vos ne Lebronas....