Nuotr.: Fotodiena.lt/P.Peleckis
Nuotr. Fotodiena.lt/P.Peleckis

Pralaimėjimą draugiškose rungtynėse patyrė buvusio žalgiriečio Siimo Sanderio Venės vedama Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“, kuri 86:93 turėjo pripažinti namuose žaidusios Liepojos „Liepaja/Triobet“ pranašumą.

Penkerius metus „Žalgiryje“ žaidęs estas pelnė 22 taškus ir buvo rezultatyviausias savo komandos gretose. Jis taip pat atkovojo 6 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Žemutinio Naugardo komandoje dvigubą dublį surinko Kenny Boyntonas, kuris pelnė 17 taškų ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Dmitrijus Uzinskis įmetė 15 taškų ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. 

Rusijos komanda turnyre Liepojoje užėmė šeštąją vietą. Tuo metu prieš tai ją įveikęs Panevėžio „Lietkabelis“ liko trečioje vietoje.

Komentarai:
to djgaffer
vene buvo atleistas, nes noreta atlaisvinti vieta legionieriams (niekas negalvojo, kad centru bus lietuvis Kavaliauskas, o ne dar vienas legionierius). Cia ir yra pagrindine priezastis - kad nebutu naudojamos ribotos vietos legionieriams jauniems zaidejams uzsenieciams.

Plius yra lietuvis Varnas, SF galintis zaist Harshtein'as.
2016-09-11
-3
Atsakyti
Anonimas
iseina is zalgirio ir tampa lyderiais.greitai ir lipke dominuos
2016-09-11
Atsakyti
Anonimas
kad nieko gero tam naugarde nebėra , o ir prieš latviukus težaide.
2016-09-11
+1
Atsakyti
Vene žveris
Tikriausiai bachuras galvoja - " ir kokio bybio aš tame Zalgiri tiek metu sedejau" :D

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2016-09-11
-1
Atsakyti
x
Visada reikia rinktis kluba kur busi lyderis. Sekmes Venei
2016-09-11
+1
Atsakyti
djgaffer
Žinant,kad mums trūksta SF,tai iki šiol neaišku,kam jį atleido.Universalus,kovingas žaidėjas,būtų davęs dar naudos.Na,Motiejūnas geriau matyt žino,kam jo atsisakė.
2016-09-11
+2
Atsakyti
vene
Jau ir sezono pabaigoi gaudavo nedaug laiko pasireikst jau buvo galima nuspet kad neliks kita sezone na kaip matome kitam klube pavaro kietai

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2016-09-11
+2
Atsakyti
Inspektorius gadgetas super gokujanas
Vat įdomu bus pamatyt ar traumos kankins jį, jei ne, tai akivaizdus bus Žalgirio treniruočių perspaudimas. Būtent traumos jo karjerą ir apsunkino, o juk buvo jau beveik persilaužęs.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2016-09-11
-1
Atsakyti
dziugu
Uz vene iseinantys is zalgirio tikrai kitam klube labiau atsiskleidzia kaip kad dabar pocius sekmingai zaidzia 2 runktynes galima prisimint klimaviciu isejusi kitam klube puikiai zaide

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2016-09-11
-1
Atsakyti
ff
kai nuotrauka :D
2016-09-11
-4
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.