Staigmena neįvyko. Brazilijos jaunių (iki 19 metų) vaikinų rinktinė nugalėjo bendraamžius iš Kinijos ir užkirto kelią Lietuvos jaunių rinktinei tęsti kovą dėl medalių. Trečiadienį pasaulio čempionato rungtynėse brazilai triumfavo 89:77 ir tapo nepavejami lietuvių.

Paskutinė antrojo etapo dvikova trečiadienį su serbais lietuviams bus tik formalumas. Nors dar vakar paaiškėjo, kad Lietuvos dvikova su Serbijos jauniais nieko nelems, Rūtenio Paulausko auklėtiniai atsakingai rengėsi dvikovai ir trečiadienį ryte lietuviai surengė treniruotę.

Brazilijos komanda trečiajame kėlinyje turėjo 25 tašų persvarą, tačiau kinams skirtumą paskutiniajame kėlinyje pavyko sumažinti iki 7 taškų. Sėkmingai spausdami varžovus per visą aikštę kinai privertė brazilus klysti ir pelnę 4 lengvus taškus iš eilės pirmąją ketvirtojo kėlinio minutę priartėjo iki 57:66.

Vis dėlto po minutės pertraukėlės brazilai atgijo ir sugebėjo atstatyti dviženklį skirtumą bei iškovoti pergalę.

Brazilai po pergalės turnyrinėje lentelėje užėmė ketvirtąją vietą (3 pergalės – 3 pralaimėjimai), o kinai liko paskutiniai (1-5). Lietuvos rinktinė, iškovojusi pergalę prieš Serbiją, taip pat turėtų 3 pergales, tačiau tarpusavio dvikovą pralaimėjo brazilams.

Atrinkti (0) Visi (34)
skaudi realybe, Lietuviai pajegus iveikt tik kinijos bei libano rinktines, kur krepsinio tradicijos tikrai nera tokios gilios kaip Lietuvoje.
2007-07-18
+1
musu jaunuosius krepsininkus nuo 16 metu reikia uzdaryt kaciokoj, kad neatrodytu labai atsiliekantys brendimu. tiksliau bent siek tiek keisti pacia sistema, atkreipiant demesi i atletiskuma,jegos rodiklius.
2007-07-18
-1
bet tai bus ateiti gan nblg rinktine is u18 u19 ir u20 isrinkus po 4 zaidejus tikrai gaunasi gan pajegi rinktine...
2007-07-18
Serbai visose amžiaus grupėse turi pajėgias rinktines. Su mumis jau daro beveik ką nori...