Nuotr.: Tomas Gaubys
Nuotr. Tomas Gaubys

Marijampolės „Sūduva“ jau pirmąją draugiško turnyro dieną susikovė su BWBL vicečempione „Cmoki-Minsk“ komanda iš Baltarusijos.

Abi komandos praėjusiame sezone grūmėsi Baltijos moterų krepšinio lygos finale, kurį laimėjo „Sūduva“. Pirmąsias tarptautinio draugiško turnyro rungtynes rezultatu 74:40 (24:15, 12:6, 16:7, 22:12) laimėjo „Sūduva“.

Rungtynės nuo pat pradžių sėkmingiau pradėjo „Sūduva“, kuri išsiveržė į priekį 12:6. Marijampolietės nestabdė apsukų ir po pirmojo kėlinio jau turėjo beveik dviženklį pranašumą 24:15.

Antrajame kėlinyje „Sūduva“ Minsko komandai užkūrė tikra pirtį – marijampolietės baltaruses uždusino savo gynyboje. Likus žaisti 17 sekundžių iki antrojo kėlinio pabaigos „Cmoki-Minks“ buvo tepelniusios 2 taškus. Po dviejų kėlinių „Sūduvos“ persvara buvo triuškinanti 36:21.

Trečiajame kėlinyje „Sūduva“ pratęsė savo dominavimą, įpusėjus kėliniui komandas toliau skyrė triuškinantis skirtumas 45:25. Ketvirtasis kėlinys jau nieko nelėmė, o rungtynes rezultatu 74:40 užtikrintai laimėjo „Sūduva“.

„Sūduva“: Laura Svarytė 20, Ieva Kazlauskaitė 12, Ieva Šimkutė 10, Neringa Skadaitė 9, Greta Tamašauskaitė 7.

„Cmoki-Minsk“: Jevgenija Stsiapanava 10.