Nuotr.: kvitrina.lt
Nuotr. kvitrina.lt

Prienų-Birštono „Vytauto“ komanda pergalingai pradėjo tarptautinį „One Team Cup“ turnyrą. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai pirmajame mače 86:66 (20:11, 23:16, 24:16, 19:23) pranoko Južno „Chimik“ krepšininkus iš Ukrainos.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai buksavo tik pirmojo kėlinio pradžioje, vėliau įsivažiavo ir visas rungtynes diktavo savo žaidimo sąlygas. Po pirmosios rungtynių dalies „Vytauto“ pranašumas siekė 16 taškų (43:27), po trijų kėlinių – 24 taškus (67:43).

Ketvirtajame kėlinyje Šeškaus auklėtiniai tritaškiais „sušaudė“ varžovus. Likus iki kėlinio pabaigos 2 min. Vytenio Lipkevičius tolimas metimas grąžino aikštelės šeimininkams 27 taškų persvarą (84:57).

„Vytautas“: Regimantas Miniotas 16, Saulius Kulvietis ir Vytenis Lipkevičius po 15, Tomas Dimša 10.

„Chimik“: Jainesas Smithas ir Oleksandras Antypovas po 12.

2016-09-15 23:37
Pavarys jauciu si sezona Lipke uz Vytauta, jau kaip ir tas amzius kada pikas jau pats, lietuviai mes veliau brestam tai ir talentas veliau atsiskleidzia, Milas va pasieke ta pika pries pora metu, kai iki to buvo toks neaiskaus lygio zaidejas per sezona tapo europinio lygio tikrai krepsininkas. Lipke turi ka parodyt, paziuresim.. :)