Nuotr.: kvitrina.lt
Nuotr. kvitrina.lt

Draugiškame turnyre Prienuose pralaimėjimą patyrė šeimininkė Prienų-Birštono „Vytauto“ komanda, kuri 70:86 nusileido „Ventspils“ ekipai, kurios garbę gina Edgaras Želionis.

Įpusėjus trečiajam kėliniui rezultatas dar buvo lygus (41:41), tačiau tuomet į priekį šovė Latvijos komanda. Per kelias minutes „Ventspils“ pelnė 14 taškų be atsako ir jau buvo priekyje 55:41.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai sugebėjo priartėti iki 6 taškų, tačiau varžovai ir vėl padidino persvarą iki dviženklės (59:49).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Vytautas“ sunkiai rinko taškus, o varžovai pabėgo 16 taškų skirtumu (65:49). Prieniškiai ir toliau negalėjo pakeisti rungtynių eigos, o „Ventspils“ savo pranašumą padidino iki 22 taškų (81:59).

Rungtynių statistika kol kas nepateikiama.

Vakar tarptautinio „One Team Cup“ turnyro starte Šeškaus ekipa lengvai susitvarkė su Južno „Chimik“.

Atrinkti (0) Visi (4)
Bums
Ventspils žiauriai gera komanda (pagal biudžeta) surinko.Tolokai nueis toi fibos taurei.Lietuviu komandos kurios žaidė draugiškas,visos buvo sudaužytos.Ir ne su Puntukais ar Dzukijom žaidė.