Nuotr.: kvitrina.lt
Nuotr. kvitrina.lt

Draugiškame turnyre Prienuose pralaimėjimą patyrė šeimininkė Prienų-Birštono „Vytauto“ komanda, kuri 70:86 nusileido „Ventspils“ ekipai, kurios garbę gina Edgaras Želionis.

Įpusėjus trečiajam kėliniui rezultatas dar buvo lygus (41:41), tačiau tuomet į priekį šovė Latvijos komanda. Per kelias minutes „Ventspils“ pelnė 14 taškų be atsako ir jau buvo priekyje 55:41.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai sugebėjo priartėti iki 6 taškų, tačiau varžovai ir vėl padidino persvarą iki dviženklės (59:49).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Vytautas“ sunkiai rinko taškus, o varžovai pabėgo 16 taškų skirtumu (65:49). Prieniškiai ir toliau negalėjo pakeisti rungtynių eigos, o „Ventspils“ savo pranašumą padidino iki 22 taškų (81:59).

Rungtynių statistika kol kas nepateikiama.

Vakar tarptautinio „One Team Cup“ turnyro starte Šeškaus ekipa lengvai susitvarkė su Južno „Chimik“.

2016-09-16 17:40
Bums
Ventspils žiauriai gera komanda (pagal biudžeta) surinko.Tolokai nueis toi fibos taurei.Lietuviu komandos kurios žaidė draugiškas,visos buvo sudaužytos.Ir ne su Puntukais ar Dzukijom žaidė.