Nuotr.: Fotodiena.lt/P.Peleckis
Nuotr. Fotodiena.lt/P.Peleckis

Kauno „Žalgiris“ pergalingai pradėjo keturių komandų turnyrą Italijoje. Dešimtojo „Citta di Caorle“ turnyro pusfinalyje žalgiriečiai penktadienį įveikė Trevizo „De‘ Longhi“ ekipą 83:55 (16:18, 26:16, 20:8, 21:13).

Šeštadienį turnyro finale Lietuvos čempionai susitiks su Venecijos „Umana Reyer“ arba Retimno „Cretan Kings“ komanda.

Rungtynes atidarė taiklios Renaldo Seibučio baudos, tačiau netrukus žalgiriečiams jau teko lyginti rezultatą – tai padarė Isaiah Hartensteino ir Edgaro Ulanovo tritaškiai – 8:8. Kėlinio pabaigoje italai pelnė 5 taškus paeiliui ir truktelėjo į priekį 18:13.

Antrąjį kėlinį 4 taškais iš eilės pradėjo Augusto Lima, o netrukus sekė Luko Lekavičiaus ir Milaknio tolimi metimai, padėję kauniečiams išsiveržti į priekį 26:25. Žalgiriečiai pradėjo žaisti agresyviau – po Limos bei Hartensteino dėjimų ir Seibučio metimo iš vidutinio nuotolio Kauno klubas pabėgo 33:27.

Po ilgosios pertraukos  Žalgiris“ pasitempė gynyboje ir per trečiąjį kėlinį į savo kėlinį praleido vos 8 taškus. Likus žaisti 10 minučių komandas jau skyrė 20 taškų – 62:42.

Ketvirtajame kėlinyje Trevizo krepšininkų triuškinimą pratęsė Pauliaus Valinsko tritaškis ir metimas iš arčiau bei dar du Milaknio tolimi šūviai (73:51). Tik po didžiosios pertraukos aikštelėje pasirodęs Antanas Kavaliauskas savo pirmuosius taškus pelnė dėjimu. Po dar vieno jo dvitaškio žiūrovus dėjimais džiugino Valinskas ir Hartensteinas, o paskutiniuosius mačo taškus pelnė Seibutis – 83:55.

Šioms rungtynėms nebuvo registruoti Kevinas Pangosas, Leo Westermannas ir Brockas Motumas.

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 15 (5/8 trit.), Renaldas Seibutis 13 (8 rez. perd.), Edgaras Ulanovas 12, Isaiah Hartensteinas 10 (8 atk. kam.), Paulius Jankūnas 9 (3 per. kam.), Paulius Valinskas 7 (3 per. kam.), Augusto Lima 6 (7 atk. kam.), Lukas Lekavičius 5, Antanas Kavaliauskas 4, Robertas Javtokas 2.

„De‘ Longhi“: Quentonas Decosey 14, Matteo Fantinelli 12, Jesse'as Perry 8 (10 atk. kam.).

2016-09-17 15:18
Big_Daddy3000ziauru,ant pries 2 Italijos lygos komandas zaidzia......na varzovus pagal savo lygi renkasi

GERIAU FORMA IGAUT PRIES TOKIUS,NEI PASKUI GAVINET NUO VISOKIU SASALNIKU KIBIRO TAUREI KAIP OLAIJ IR T.T PAZIUREK GERIAU KOKIOS KOMANDOS AGRASTO TRUNYRE,PASKUI CIA KLYKAUK
2016-09-17 10:04
2016-09-16 23:05
Italijos 2 lygos komanda. Straipsnio autorius pamirso pamineti..