Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Įtikinamą pergalę draugiškų rungtynių cikle iškovojo Pirėjo „Olympiakos“ komandos krepšininkai.

Po prasto pirmojo kėlinio jie 86:67 (14:26, 23:12, 25:8, 24:21) nugalėjo Izmiro „Pinar Karšiyaka“ ekipos žaidėjus.

„Olympiakos“ po pirmųjų dešimties minučių turėjo dviženklį deficitą – 14:26, tačiau atsigriebė jau antrajame ketvirtyje, kurį laimėjo devynių taškų skirtumu ir komandas teskyrė taškas – 37:38.

Galiausiai graikai į priekį pabėgo po ilgosios pertraukos, kai trečiajame kėlinyje į savo krepšį praleido tik aštuonis taškus, o patys surinko net 25 – 62:46.

„Olympiakos“: Giannis Athinaiou 17 (5/5 metimai), Nikola Milutinovas 11 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Erickas Greenas 9, Vangelis Matzaris 9.

„Pinar Karšiyaka“: Dajuanas Summersas 22 (10 atk. kam.), J'Covanas Brownas 15 (8 rez. perd.).