Sopoto "Prokom Trefl" su trimis lietuviais nuo Lenkijos pirmenybių aukso skiria viena pergalė. Ketvirtadienį (05.26) namuose įveikę Vloclaveko "Anwil" krepšininkus 77:63 (11:14, 15:17, 28:13, 23:19), serijoje iki keturių pergalių "Prokom Trefl" įsiveržė į priekį 3-2.

Lemiamą persvarą šeimininkai įgijo per trečiąjį kėlinį. Įpusėjus mačui "Anwil" pirmavo 5 taškais, tačiau trečiąjį ketvirtį Sopoto klubas laimėjo 15 taškų skirtumu ir atitrūko nepavejamai.

"Prokom Trefl" lietuvių indėlis į pergalę buvo kur kas solidesnis nei tautiečių iš "Anwil".

Tomas Pačėsas per 37 minutes pelnė 12 taškų (3/3 dvitaškių, 2/8 tritaškių), po krepšiais atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, tačiau kartą suklydo ir tris kartus prasižengė.

Darius Maskoliūnas prie pergalės prisidėjo 4 taškais (2/3 dvitaškių, 0/2 tritaškio), po krepšiu sugriebė 1 kamuolį, tačiau kartą suklydo ir keturis sykius prasižengė.

Tomas Masiulis per 8 aikštėje praleistas minutes pelnė 2 taškus (0/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio, 2/2 baudos metimų) ir kartą suklydo.

"Anwil" ekipoje tarp lietuvių išsiskyrė tik Gintaras Kadžiulis, kuris per 25 minutes pelnė 8 taškus (1/1 dvitaškio, 1/2 tritaškių, 3/4 baudų metimų), po krepšiais atkovojo ir perėmė po vieną kamuolį bei kartą prasižengė.

Tomas Nagys aikštėje praleido 15 minučių, per jas įmetė 2 taškus (1/4 dvitaškių), po krepšiais atkovojo 3 kamuolius, perėmė vieną kamuolį bei du sykius prasižengė.

Kęstutis Marčiulionis aikštėje nepasirodė.

"Prokom Trefl": Adamas Wojčikas 21 taškas, Goranas Jagodnikas 14, Tomas Pačėsas 12, Fillipas Dylewiczius 11.

"Anwil": Eddas Scottas 23, Gatis Jahovičas 12, Gintaras Kadžiulis ir Robertas Witka po 8.

Šeštasis finalo serijos susitikimas vyks trečiadienį (06.01) Vloclaveke.

2005-05-26 22:39
Na Lenkijos finalai tai ten neprognozuojami, vienas rungtynes Sopotas +15, kitas jau Anwil +15 ;)))