Nuotr.: Elžbieta Jurgilevič
Nuotr. Elžbieta Jurgilevič

Antrąją draugiško turnyro Druskininkuose dieną, „Perlo“ komanda sužaidė rungtynes prieš Južno Sachalinsko „Sachalino“ komandą.

Šiandien teko pripažinti svečių iš Rusijos pranašumą 58:91. Nors pirmajame kėlinyje vyko kova taškas į tašką, viską nusprendė antrasis kėlinys, per kurį „Perlo“ krepšininkai pelnė vos dešimt taškų ir varžovus į priekį paleido per 19 taškų.

Rezultatyviausiai komandoje žaidė Tautvydas Pipiras ir Martynas Maskolaitis pelnę po 12 taškų, 8 pridėjo Tadas Vaičiūnas, 7 Margiris Normantas.

Paskutines rungtynes „Perlas“ žais trečiadienį 16 valandą, prieš Surguto universiteto komandą.

2016-09-20 22:24
Vainauskine parodija buvo sutrypta Neptuno tai dabar ir visi kiti ju benkartus isniekina.