Nuotr.: Elžbieta Jurgilevič
Nuotr. Elžbieta Jurgilevič

Triuškinamą nesėkmę paskutinę draugiško turnyro Druskininkuose dieną patyrė Vilniaus „Perlas“. Sostinės ekipa 60:84 neprilygo Surguto miesto universiteto komandai.

Pirmąjį kėlinį „Perlo“ ekipa pralaimėjo septynių taškų skirtumu ir į pasitarimą išėjo esant rezultatui 15:22.

Patyrę lengvą nokdauną, pirmoje rungtynių pusėje vilniečiai nebesugebėjo grįžti į žaidimą ir į didžiąją pertrauką žengė esant 19 taškų Surguto komandos pranašumui.

Nors antroje rungtynių pusėje žaidimas apsilygino, tačiau siekti pergalės to nepakako.

Vilniaus „Lietuvos ryto“ dublerių komandoje rezultatyviausiai sužaidė Rimantas Daunys, kuris pelnė 11 taškų. Margiris Normantas, D. Sirvydis, L. Kvedaravičius, R. Keliačius, R. Giedraitis surinko po 7 taškus.

2016-09-21 22:46
Galbut siemet bent sudetis bus panasi i dubleriu - bent siandien rezultatyviausi gana jauni zaidejai, Sirvydziui apskritai tik 15 ar 16 :)
2016-09-21 22:42