Nuotr.: BasketNews.lt
Nuotr. BasketNews.lt

Mažeikių „Mažeikių“ krepšininkai tęsia pasiruošimą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui. Mažeikiškiai po atkaklios kovos laimėjo prieš Rygos „Latvijas Universitetas“ rezultatu 80:75.

Sėkmingai rungtynes pradėję mažeikiškiai pirmajame kėlinyje susikrovė septynių taškų pranašumą (24:17), kurį išlaikė iki ilgosios pertraukos (45:38).

Trečiojo kėlinio pabaigoje svečiams iš Latvijos pavyko atsilikimą sumažinti iki vieno taško (58:57), tačiau sėkmingesnę atkarpą sužaidę šeimininkai įrodė savo pranašumą (80:75).

Šeštadienį „Mažeikiai“ namuose priims Regioninėje krepšinio lygoje (RKL) rungtyniaujančią Gargždų „Gargždų“ komandą.

„Mažeikiai“: Kostas Jonuška 24, Mantas Šerkšnas 17, Tautvydas Paliukėnas 12, Justinas Gečas 11, Tomas Miškinis 10, Rokas Zibertas 3, Robertas Žibikas 2, Justas Olechnavičius 1.

„Latvijas Universitetas“: Roberts Krūminas 20, Dmitrijuss Brizgalovas 10, Linardas Jaunzemas 9, Edgaras Leja 8.