Tomas Pačėsas: „Žaidėme labai solidų krepšinį“

Lukas Malinauskas
„BasketNews.lt“
2016-09-25 19:45

Nuotr. Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Iki ketvirtojo kėlinio vos šešis taškus surinkusiam Davidui Loganui prireikė vos keturių minučių, jog „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate surengtų dar vieną įspūdingą pasirodymą ir atvestų Vilniaus „Lietuvos rytą“ į antrąją pergalę.

Per lemiamą ketvirtį penkiais tritaškiais varžovų krepšį sušaudęs amerikietis iš viso surinko 21 tašką, o LKL bronzos medalių laimėtojai Pasvalyje 86:68 įveikė vietos „Pieno žvaigždes“.

„Davidas – vienas mūsų lyderių. Jam nesusiklostė rungtynių pradžia, jis nėra kažkokia užvedama mašinėlė, – ramiai po rungtynių kalbėjo vilniečių vyriausiasis treneris Tomas Pačėsas. – Išsimušėme iš ritmo, daugeliui mūsų žaidėjų čia yra nebloga praktika, kad po 2,5-3 valandų kelionės reikia iš karto žaisti.

Reikia rasti naują savęs pažinimo tvarką. Rungtynes pradėjome prastai, truputį buvome susikaustę, sutrikę ir neradome savo žaidimo. Tai lėmė įtemptą kovą.“

„Lietuvos rytas“ trečiojo ketvirčio pabaigoje dar turėjo penkių taškų deficitą, tačiau Loganui įsisiautėjus, prie jo prisijungė Rokas Giedraitis ir sostinės klubas ketvirtajame kėlinyje jau triuškino varžovus 17 taškų persvara (80:63)

„Visų pirma laimėjome fiziškai, nes esame pasiruošę tikrai neblogai. Pasvalio komanda ketvirtajame kėlinyje sustojo, pritrūko rotacijos, žmonių ir pavargo. Taip pat noriu pasveikinti „Pieno žvaigždes“, kuri turi labai įdomią ir tikrai gerą komandą, ką rodė visus tris kėlinius.

Matau labai gerą trenerių darbą, keitė gynybos sistemas, mažino penketą, stengėsi mus išmušti iš pusiausvyros ir mes turėjome reaguoti. Tikrai blogai gynėmės prieš jų snaiperius, ypač pirmoje pusėje. Daug naujų žaidėjų, dar trūksta to indėlio, bandysime tas klaidas taisyti.

Norėčiau pasveikinti savo komandą, jog padarėme tik šešias klaidas, žaidėme labai solidų krepšinį, visas atakas baigėme metimu. Tai nuteikia neblogai. Plius net prie tokio pataikymo, kai mūsų snaiperiai nefunkcionavo iki galo, atlikome 20 rezultatyvių perdavimų, labai dalinomės kamuoliu ir sužaidėme kaip komanda. Bandysime eliminuoti tas detales, bet vaizdas, ypač ketvirtajame kėlinyje, manau, buvo neblogas“, – baigė Pačėsas.

2016-09-26 09:42
q
koks dar solidus zaidimas , nejuokina tegul :)
2016-09-26 07:07
xDd
Dvi, save laikancios favoritais komandos si savaitgali sulose rungtynes su turnyru vidutiniokemis. Abi komandos laimejo panasiu skirtumu. Abi komandos vidutiniokes palauze tik ketvirtame kelinyje. Skirtumas tik treneriu poziurye i rungtynes po ju. Jei vienam tai dar prastos rungtynes ir tik pradedamas ilgas kelias iki susizaidimo, tai kitam - TAI tobulos rungtynes. Idomu kuris klubas toliau eis )))
2016-09-26 00:23
Mateme tavo bronzini karavana jau nevienerius metus..
2016-09-25 23:32