Per trečiąjį kėlinį pelniusios vos 8, o praleidusios 27 taškus, Lietuvos merginų jaunimo (iki 20 metų) rinktinė pralaimėjo Europos čempionato B diviziono finalo rungtynes. Sekmadienį Druskininkuose vykusio turnyro finale lietuvės 64:83 (22:18, 13:23, 8:27, 21:15) pralaimėjo Juodkalnijos komandai.

Tiek lietuvės, tiek juodkalnietės po metų kausis elitiniame Europos čempionato divizione.

Juodkalnija: Snezana Aleksič 22 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Maja Milutinovič 19, Jelena Dubljevič 17 (10 atk. kam.).

Lietuva: Laima Rickevičiūtė 13 (8 atk. kam.), Vitalija Vaščiūnaitė 13, Šarūnė Jasiunskaitė 9 (12 atk. kam.),Saulė Kontautaitė 8, Aurimė Rinkevičiūtė 8.

Jasiunskaitė tapo geriausia čempionato kovotoja dėl atšokusių kamuolių. 188 cm ūgio puolėja per rungtynes vidutiniškai sugriebdavo 16,1 kamuolio.

Ai -tai vis delto pateko i elitini diviziona -maniau ,kad tik finala laimejusi komanda patenka -tada tai dar palyginus ne toks skausmingas pralaimejimas lietuvems -juolab dar ,kai pasikrove kaip reikiant ,o ne apmaudzhiai paskutinem minutem =)