Arvydo Macijausko ekipai Ispanijos čempionato pusfinalis – ranka pasiekiamas. Ketvirtadienį Vitorijos "Tau Ceramica" namuose 75:64 (22:22, 19:17, 15:8, 19:17) įveikė Las Palmo "Gran Canaria". Serijoje iki trijų pergalių baskų ekipa išsiveržė į priekį 2-1.

Rezultatas tapo lygus 34-ąją susitikimo minutę – 56:56. Tačiau tada įvyko lemiamas persilaužimas. Tris minutes nuo varžovų atakų apsigynusi "Tau Ceramica" pelnė 12 taškų be atsako ir įtvirtino savo pergalę.

Šias rungtynes A.Macijauskui galima būtų padalinti į dvi visiškai skirtingas dalis. Per 27 minutes lietuvis pelnė 24 taškus (6/10 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 6/6 baudų metimų), atkovojo 4 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatas galėjo būti dar įspūdingesnis – visus taškus gynėjas iš Lietuvos pelnė per pirmus du ketvirčius. Po didžiosios pertraukos "Gran Canaria" gynyba taip sustabdė lietuvį, kad šis sugebėjo vos kartą atakuoti krepšį.

"Tau Ceramica": Arvydas Macijauskas 24 taškai, Luisas Scola 22 (9 atkovoti kamuoliai), Juanas Manuelis Calderonas bei Tiago Splitteris (9 atk. kam.) po 11.

"Gran Canaria": Williamas McDonaldas 22 (10 atk. kam.), Sitapha Savane'as 12, Billy Keysas 8, Roberto Guerra 7.

Iš viso ketvirtadienį buvo žaidžiamos trejos ketvirtfinalio rungtynės. Pirmą pergalę iškovojo Barselonos "Winterthur", kuri namuose 83:79 palaužė Madrido "Adecco Estudiantes" ir sušvelnino seriją iki 1-2.

"Winterthur": Juanas Carlosas Navarro 21, Rogeris Grimau 15, Gregoras Fučka 10, Marcas Gasolis 9.

"Adecco Estudiantes": Hernanas Jasenas 24, Carlosas Jimenezas 14 (10 atk. kam.), Andrea Pattersonas 12, Nacho Azofra 8.

Pirmą pergalę po dviejų nesėkmių iškovojo ir Malagos "Unicaja". Ji savo aikštėje 81:74 parklupdė Alikantės "Etosa" krepšininkus.

"Unicaja": Jorge Garbajosa 23 (7 atk. kam.), Bernas Rodriguezas 16, Franas Vazquezas 12 (10 atk. kam.), Stephanas Risacheras 10, Carlosas Cabezas 9.

"Etosa": Ignacio De Miguelis 16 (8 atk. kam.), Quincy Lewisas 13, Alanas Digbeu 12, Larry Lewisas 10.

Trečiosios Madrido "Real" ir Badalonos "Joventut" rungtynės vyks penktadienį.

Ketvirtosios ketvirtfinalio rungtynės bus žaidžiamos sekmadienį.

2005-05-27 20:56
nuostabu
2005-05-27 07:43
nu is tiesu ir maziau zaide po didziosios pertraukos... per pirmus du kelinius ~17 minuciu, o per kitus - ~10.
2005-05-27 07:31
Na Macas per 3-4 kėl. taškų daugiau ir nebepelnė, tai kiūžrėjau LIVE atrodo mažokai tie 24 taškai (juos Macas jau buvo įmetęs po 20 minučių), bet kas to nežino tai labai padoriai tie skaičiai atrodo :)
2005-05-27 07:30
Vilmis> jeigu NBA klubai nores, jie bet kada ir is bet kur paims zaidejus... :) o siaip tai kiek zinau, pas ji viada toks punktas numatytas
2005-05-27 02:31
Kazin koks Maco kontraktas. Ar jis gali iskeliaut i NBA po sio sezono?