Nuotr.: Sūduva
Nuotr. Sūduva

Naujajam sezonui besirengianti Marijampolės „Sūduva“ sužaidė draugiškas rungtynes su su būsimomis varžovėmis. LMKL vicečempionės penktadienį namuose priėmė Kauno „Aistes-LSU“ ir įveikė jas rezultatu 70:55 (21:10, 20:18, 20:8, 8:19).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkės, kurios sužaidus 7 minutes jau pirmavo 18:6. Kaunietės daug kartų netaikliai atakavo krepšį, kai tuo tarpu „Sūduvai“ didelių problemų puolime nekilo. Įpusėjus rungtynėms „Sūduvos“ buvo įtikinama (41:20).

Po didžiosios pertraukos „Sūduva“ dar kartą galingai spurtavo ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo solidžią persvarą (61:28).

Ketvirtajame kėlinyje „Aistės-LSU“ susiėmė ir rungtynes baigė garbingai – 55:70.

Naudingiausiai „Sūduvos“ gretos  rungtyniavo 20 taškų pelniusi Sandra Baliutavičiūtė. Ieva Šimkutė surinko 9 taškus, Arina Bilotserkivska – 7, Laura Svarytė – 6, Ieva Kazlauskaitė – 5.

Kauniečių gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Laura Želnytė ir Goda Ziutelytė pelniusios atitinkamai po 15 ir 10 taškų.

Buvusios sūduvietės Dovilė Saurazaitė ir Dalia Wydra prieš savo buvusią komandą pasirodė kukliai bei pelnė po 4 taškus.