Nuotr.:

Izraelio „Nugalėtojų taurę“ iškovojo Jeruzalės „Hapoel“ ekipa, šeštadienį turnyro finale 77:62 pranokusi Tel Avivo „Maccabi“ komandą.

Po ilgosios pertraukos rungtynių eigą pakeitusį bei trečiajame kėlinyje nuo varžovų pabėgusį „Hapoel“ klubą į pergalę vedė 19 taškų surinkęs Curtisas Jerrelsas.

Tarence‘as Kinsey pridėjo 12 taškų ir 6 atkovotus kamuolius. Amare‘as Stoudemire‘as įmetė 9 taškus bei taip pat sugriebė 6 atšokusius kamuolius.

Be traumuotų Quincy Millerio, Andrew Goudelocko bei Itay‘aus Segevo žaidusių pralaimėtojų gretose išsiskyrė 17 taškų pelnęs bei 6 kamuolius atkovojęs buvęs žalgirietis Sonny Weemsas.

2016-10-02 09:30