Europos jaunučių (iki 16 metų) čempionate – dar viena Lietuvos rinktinės pergalė. Mariaus Linarto auklėtiniai antradienį Kretoje vykstančiose pirmenybėse 82:58 (21:17, 23:13, 23:16, 15:12) nugalėjo Latvijos bendraamžius ir pergale pradėjo antrąjį etapą.

Lietuvos rinktinė į priekį šovė nuo mačo pradžios ir pirmavo 17:7, tačiau latviams antrojo kėlinio pradžioje pavyko priartėti iki 20:22.

Vis dėlto Giedriaus Staniulio bei Ovidijaus Varanausko pastangomis Lietuvos rinktinė atstatė dviženklį pranašumą, o įpusėjus mačui komandas skyrė 14 taškų – 44:30. Po didžiosios pertraukos skirtumas pasiekė 20 taškų ribą ir nugalėtojas tapo aiškus.

Latvija: Janis Antropas 26.

Lietuva: Ovidijus Varanauskas 21, Augustas Peciukevičius 13, Gilvydas Biruta 12, Giedrius Staniulis 12 (4/12 baudų metimų, 16 atk. kam.).

Antrajame etape įskaičiuojami pirmojo etapo rezultatai su tomis komandomis, kurios iškopė į antrąjį etapą. Lietuviai prieš dvikovą su latviais turėjo vieną pergalę ir vieną nesėkmę, o Latvijos rinktinė – dvi nesėkmes.Trečiadienį Lietuvos rinktinė kausis su šeimininke Graikija, kuri antrajame etape turi 3 pergales bei nė vieno pralaimėjimo.