Nuotr.: bckibirkstis.lt
Nuotr. bckibirkstis.lt

Vilniaus „Kibirkšties“ krepšininkės pergale pradėjo naująjį Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) sezoną. Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės pirmose rungtynėse nugalėjo čempionių titulą ginančias Kauno rajono „Sirenas“. Vilnietės šventė pergalę 67:55 (16:17, 20:7, 15:17, 16:14).

10
15
3
5

Trečiame kėlinyje „Kibirkšties“ ekipa skirtumą padidino iki 17 taškų (45:28), o ketvirčio viduryje komandas skyrė 16 taškų (51:35). Vis tik antroje kėlinio dalyje vilnietės prisirinko nereikalingų pražangų ir aikštės šeimininkės sumažino savo atsilikimą iki 10 taškų (51:41).

Tačiau ketvirtame kėlinyje „Kibirkšties“ merginos neleido varžovėms perlaužti rungtynių eigos. Nors likus 3 minutėms skirtumas buvo sumažėjęs iki vienženklio (61:52), tačiau jau netrukus vilnietės spurtavo (67:57) ir sostinės klubo trenerė leido pasireikšti visoms 12 krepšininkių. Galutinė rungtynių sirena paskelbė „Kibirkšties“ pergalę 12 taškų skirtumu.

„Kibirkštis“: Gabija Meškonytė 13, Daugilė Šarauskaitė 12, Laura Juškaitė 10, Justina Kraujūnaitė ir Dalia Donskichytė po 8.

„Sirenos“: Dalia Belickaitė ir Gintarė Jasiunskaitė po 11, Kornelija Balčiūnaitė (9 atk. kam.), Rasa Knyzaitė, Eglė Tarasevičiūtė ir Victoria Arlene Jarosz (10 atk. kam.) po 6.

10
15
3
5

2016-10-04 23:43
Keistokai
Kiek maciau, zaide septyniese (nors buvo dar 2). Kur dingo Gutkauskaite, antra amerikiete ir dar kelios lyginant su registruota sudetimi, lieka neaisku

Tai ivertinus, kad zaide toli grazu ne pilna sudetis, o varzoves praktiskai be naujiokiu, tik paauge metais kaip krepsininkes, rezultatas normalus.