Dar vieną pergalę Europos čempionate iškovojo Lietuvos jaunučių (iki 16 metų) vaikinų rinktinė. Ji ketvirtadienį Kretoje vykstančiose pirmenybėse 92:58 (23:14, 22:13, 20:13, 27:18) sutriuškino Kroatijos krepšinio rinktinę ir iškopė į pusfinalį.

Lietuvos rinktinė pranašumą pademonstravo jau pirmajame kėlinyje ir pamažu vis didino skirtumą kiekviename kėlinyje. Pergalė Lietuvos krepšininkai pasiekė 34 taškų skirtumu ir antrojo etapo F grupėje liko antri.

Lietuva: Gilvydas Biruta 21 (20 minučių, 10/12 dvitaškių, 12 atk. kam.), Mantas Kadzevičius 17, Giedrius Staniulis 16 (11 atk. kam.), Augustas Peciukevičius 13.

Penktadienį čempionate – laisva diena, o šeštadienį vyks pusfinaliai. Lietuvos rinktinė dėl vietos finale kovos su Serbijos rinktine. Ji tapo E grupės nugalėtoja, nepatyrusi nė vieno pralaimėjimo. Be nesėkmių lieka ir Turkija, kuri triumfavo F pogrupyje. Turkams lietuviai pralaimėjo vienintelias šių pirmenybių rungtynes.