Nuotr.: USA Today - Scanpix
Nuotr. USA Today - Scanpix

Antrają pergalę trečiose ikisezoninėse rungtynėse iškovojo Oklando „Golden State Warriors“ ekipa, kuri San Chozė mieste 105:96 (27:24, 23:31, 28:23, 27:18) palaužė Sakramento „Kings“.

Ketvirtajame kėlinyje ilgą laiką pirmavusi „Kings“ turėjo 6 taškų persvarą (92:86), tačiau lemiamu metu įkrito į duobę. Atsarginiais žaidėjais besirėmusi „Warriors“ oponentus supančiojo gynyboje ir mačą pabaigė spurtu 19:4, po kurio triumfavo 105:96.

Nugalėtojų gretose geriausiai rungtyniavo naujokas Kevinas Durantas. Jis per 26 minutes pelnė 25 taškus (4/5 dvit., 4/6 trit., 5/5 baudos), sugiebė 5 kamuolius, blokavo du metimus, perėmė kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Puolėjas sužaidė rezultatyviausias rungtynes „Warriors“ gretose.

„Warriors“: Kevinas Durantas 25 (4/5 dvit., 4/6 trit., 5/5 baudos, 5 atk. kam.), Ianas Clarkas 16 (4/7 trit.), Stephenas Curry 13 (5 rez. perd.), Klay Thompsonas 11, Draymondas Greenas 9 (5 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Kings“: DeMarcusas Cousinsas 20 (6/7 dvit., 6 atk. kam.), Garrettas Temple 13 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Mattas Barnesas 12 (8 atk. kam.), Benas McLemore’as 10.

Galingas Duranto dėjimas:

2016-10-07 13:19
Nesustabdoma komanda
2016-10-07 12:14
Reikalui esant ir Curry patemps komandą.Nebus juk taip,kad visose rungtynėse KD dominuos.Kai jam nekris,Curry arba Thompsonas pasireikš.
to ed
pagal tavo logika dabar visi lyderiai isnyks nes per preseason visi jie deja skersa. zaidzia draftai ir komandu naujokai pagrinde.
2016-10-07 09:41
Ed
Nu va, taip ir išnyks tas Curry. :) KD taps akivaizdžiu lyderiu šioje komandoje.
2016-10-07 08:54
zakas
jei warriors išvengs traumų, tai manau su pagrindiniu penketu loš tol kol garantuos sau 1 vietą reguliariame sezone o tada antra sąstata paleis :)