NBA Pietryčių divizionas: ar Howardas sugrįš į viršūnę Atlantoje?

Rokas Pakėnas
Rokas Pakėnas
„BasketNews.lt“
2016-10-07 15:00

Apžvelgę NBA Atlanto ir Centrinius divizionus, keliamės į Pietryčių divizioną, kuriame žaidžia Atlantos „Hawks“, Majamio „Heat“, Šarlotės „Hornets“, Orlando „Magic“ ir Vašingtono „Wizards“ komandos.

ATLANTOS „HAWKS“

Nuotr. AP – Scanpix
Atvyko: Dwightas Howardas, Jarretas Jackas, Malcolmas Delaney, Taureanas Prince‘as, DeAndre Bembry, Mattas Costello.

Išvyko: Alas Horfordas, Jeffas Teague‘as, Lamaras PattersonasKirkas Hinrichas.

Svarbiausias tarpsezonio pasikeitimas „Hawks“ komandoje – Dwighto Howardo įsigijimas ir Alo Horfordo paleidimas į Bostoną. Praėjusiame sezone Howardas pagal savo paties standartus žaidė labai prastai. Vos 13,7 taško per rungtynes, 8-oji vieta Vakarų konferencijoje bei nuolatiniai gandai apie nesutarimus su komandos draugais ir treneriais numušė žaidėjo vertę. Howardas su „Hawks“ pasirašė trejų metų 70,5 mln. vertės sutartį ir tai tikrai yra gera kaina, turint omeny dabartines rinkos tendencijas ir išaugusius atlyginimus.

Nors krepšinio visuomenė jį ir truputį nuvertina, geriausiu krepšininku komandoje vis tiek išliks Paulas Millsapas, tačiau ekipos veidu bei lyderiu taps Howardas ir tai nuteikia labai pozityviai. Šiam krepšininkui svarbu būti pirmu, o ne antru pasirinkimu komandoje, kaip buvo „Lakers“ ar „Rockets“. Krepšininko ego per didelis, kad jis tūnotų  tokių lygos superžvaigždžių kaip Kobe Bryanto ar Jameso Hardeno šešėliuose. Howardo grįžimas į gimtąją Atlantą, motyvacija įrodyti, kad jis vis dar yra tarp geriausių lygos centrų bei komandinį žaidimą žaidžiantys vanagai – visi šie ženklai rodo, kad iš krepšininko galime tikėtis atgimimo sezono. Nes kada daugiau, jei ne šiemet ir ne Atlantoje?

„Hawks“ išmainė vienerių metų sutartį beturėjusį Jeffą Teague‘ą vos už 12-tąjį bei 21-ąjį naujokų biržos šaukimus. Tai parodo klubo ramybę bei pasitikėjimą buvusiu atsarginiu ekipos žaidėju Dennisu Schroderiu. Vokietis praėjusiame sezone buvo vienas iš geriausių atsarginių lygos krepšininkų, žaisdavęs vos po 20 minučių per rungtynes, bet per jas spėdavęs pelnyti po 11 taškų ir 4,4 rezultatyvių perdavimų. Tai yra labai solidu. Schroderis, ne kartą viešai reiškęs norą būti pagrindiniu komandos įžaidėju, po Jeffo Teague‘o mainų neslėpė emocijų: „Negaliu apsakyti užplūdusių jausmų, aš pagaliau įgijau trenerio pasitikėjimą ir labai džiaugiuosi galimybe būti pagrindiniu komandos įžaidėju“.

Ir iš tiesų, išaugus minučių skaičiui aikštėje bei jam atliekant svarbesnį vaidmenį, iš Schroderio galime tikėtis stipraus kiekybinio statistikos šuolio. Manau, kad vokietis bus rimtas kandidatas laimėti labiausiai patobulėjusio lygos krepšininko titulą.

Trenerio Mike‘o Budenholzerio komandos propaguojamas stilius visada grindžiamas galingai sudėta gynyba. Pagal praleidžiamus taškus per 100 atakų praėjusį sezoną „Hawks“ buvo antri visoje lygoje, praleisdavę vos po 101,2 taško per rungtynes. Negana to, prieš Atlantos komandą varžovai iš žaidimo krepšį atakuodavo tik 43,2% ir tai buvo pirmas rezultatas lygoje. Budenholzeris yra sudirigavęs išties geležinę gynybą ir ji nesusilpnės atėjus Dwightui Howardui. Su Howardo atėjimu turėtų pagerėti ir kova dėl atšokusių kamuolių –  pagal šį aspektą komanda buvo viena prasčiausių lygoje ir dažnai turėdavo problemų, ypač per lemiamas sezono rungtynes, kai galingesnės priekinės linijos tiesiog uždominuodavo vanagus po krepšiu.

Kas galėtų būti silpnosios ekipos pusės? Pirmiausia, treneris Budenholzeris propaguodavo komandinį žaidimą su daug perdavimų ir krepšininkų judėjimu puolime. Po Horfordo pakeitimo Howardu šiuo aspektu komanda turėtų suprastėti. Turėtų atsirasti lėtesnės atakos, daugiau kamuolio užšaldymo ties baudos aikštele. Kita problema, be abejonės – trumpas atsarginių suolelis bei silpna lengvojo krašto pozicija su karjeros saulėlydį pasitinkančiu Kyle‘u Korveriu.  

Vertas dėmesio: Dennisas Schroderis. Išsipildė vokiečio svajonė ir pagaliau jis taps pagrindiniu komandos įžaidėju. Krepšininkas, kuris dar praėjusį sezoną užėmė 8-ąją vietą tarp labiausiai patobulėjusių lygos žaidėjų, prieš artėjantį sezoną yra laikomas pagrindiniu kandidatu laimėti šį titulą.

Prognozė: 8 vieta Rytų konferencijoje.

MAJAMIO „HEAT“

Nuotr. AP – Scanpix
Atvyko: Wayne‘as Ellingtonas, Derrickas Williamsas, Jamesas Johnsonas, Dionas Waitersas, Beno Udrihas, Luke‘as Babbittas, Willie Reedas, Stefanas Jankovičius.

Išvyko:  Dwyane‘as Wade‘as, Luolas Dengas, Joe Johnsonas, Geraldas Greenas, Amare Stoudemire‘as, Dorellis Wrightas.

2010-aisiais susibūręs didysis Majamio trejetas galutinai iširo. Patas Riley atsisakė išmokėti klubo legendai Dwyane'ui Wade'ui norimą atlyginimą ir šis persikėlė į Čikagos „Bulls“, o Chrisas Boshas dėl nuolatinių sveikatos problemų taip pat artimiausiu metu pasitrauks iš komandos. Tai pripažino ir pats Boshas, ir klubo prezidentas Patas Riley.

Nepaisant to, kad Majamis, kaip miestas, visada išliks traukos centru tarp krepšininkų, toks klubo išsiskyrimas su Wade‘u gali pakenkti ateityje kviečiantis aukšto kalibro žaidėjus iš laisvųjų agentų rinkos. Jeigu Dallaso „Mavericks“ ir Los Andželo „Lakers“ rodo, kad jiems svarbus lojalumas, ir už praeities nuopelnus, nepaisant kritusio krepšininkų žaidimo lygio dėl traumų ar amžiaus, ryžosi duoti labai didelius atlyginimus tiek Dirkui Nowitzki, tiek Kobe Bryantui, tai Pato Riley ėjimas parodo, kad „Heat“ nelinkę prisirišti prie žaidėjų ir jiems svarbiausias yra ilgalaikis ekipos vystymas. Riley nuomone, Wade‘as nevertas prašomų pinigų dėl savo traumų istorijos bei nejauno, kaip atleto, amžiaus. Galbūt jis teisus, tačiau ateityje, kai kokia nors superžvaigždė bus kviečiama žaisti už „Heat“, ši istorija tikrai bus prisiminta ir iškelta į viršų, ir gali turėti neigiamą įtaką žaidėjo norui sudaryti sutartį.

Be dviejų lyderių komandą taip pat paliko tokie svarbūs žaidėjai kaip Luolas Dengas ar Joe Johnsonas, o atvykę krepšininkai visiškai neatitinka išvykusiųjų lygio. „Heat“ neturi tikro lyderio, neturi žaidėjo, galinčio pelnyti daug taškų kiekvieną naktį. Laukia sunkus sezonas, kuriame treneris Erikas Spoelstra turėtų daugiau pasitikėti tokiais jaunaisiais žaidėjais kaip Justice'as Winslow, Joshas Richardsonas ar Tyleris Johnsonas, ir galbūt netgi specialiai pralaiminėti rungtynes siekiant aukštesnio naujokų biržos šaukimo kitą vasarą.

Negaliu sakyti, kad ilgalaikė komandos perspektyva yra labai bloga. „Heat“ turi Whiteside'ą, kuris dar tik siekia savo piko. Jie turi keletą perspektyvų žaidėjų ir turės nemažai laisvų pinigų kitą vasarą, kai nuo komandos algų kepurės nusiskaičiuos Chriso Bosho atlyginimas. Padarius keletą teisingų ėjimų, po sezono komanda galėtų vėl būti pakankamai konkurencinga.  

Dėmesio vertas: Hassanas Whiteside‘as. Prieš metus tapęs lygos sensacija ir vienu geriausių lygos centrų, krepšininkas šią vasarą su klubu susitarė dėl įspūdingos 4-erių metų ir 98 mln. dolerių dydžio sutarties. Tai - labiausiai išaugęs metinis atlyginimas NBA istorijoje. Jei Whiteside‘as pernai uždirbo po mažiau nei 1 mln. dolerių, tai už artėjantį sezoną jis gaus virš 22 mln. dolerių. Labai įdomu, kokią statistiką sugebės rinkti centras būdamas ekipos lyderiu. Pasiruoškite, laukia keletas įspūdingų trigubų dublių, įskaičiuojant blokus.

Prognozė: 13 vieta Rytų konferencijoje

ŠARLOTĖS „HORNETS“

Nuotr. AP – Scanpix
Atvyko: Roy Hibbertas, Marco Belinelli, Brianas Robertsas, Ramonas Sessionas, Christianas Woodas, Treveonas Grahamas.

Išvyko: Jeremy Linas, Alas Jeffersonas, Courtney Lee, Tyleris Hansbrough, Troy Danielsas, Jorge Gutierrezas.

„Hornets“ sugebėjo išlaikyti tokius komandai labai svarbius žaidėjus kaip Nicolas Batumas ir Marvinas Williamsas, tačiau ją paliko tokie kamuoliu besidalijantys krepšininkai kaip Jeremy Linas, Alas Jeffersonas ir Courtney Lee. Drąsiai galime teigti, kad Šarlotės klubas susilpnėjo.

Komandos lyderis Kemba Walkeris pagaliau subrendo ir po trijų vienodų sezonų žengė stiprų žingsnį į priekį ir buvo tikras lyderis. Žaidėjas juda link savo karjeros piko ir tikėtina, kad ateinantį sezoną žais visų žvaigždžių rungtynėse. Manau, kad komanda, netekusį trijų svarbių rotacijos žaidėjų, ateinantį sezoną bus labai priklausoma nuo Kembos ir eis tiek toli, kiek šis krepšininkas sugebės juos ištempti.

Ypatingo talento neturinti komanda puikiai vykdė trenerio Steve‘o Cliffordo nurodymus praėjusį sezoną ir buvo viena didžiausių lygos sensacijų. „Hornets“ buvo viena iš penkių komandų lygoje, kuri tiek pagal gynybą, tiek pagal puolimą rikiavosi tarp 10 geriausių komandų, ir tai yra puikios Cliffordo sistemos rezultatas. Komanda sėkmingiausia ir veiksmingiausia buvo, kai žaisdavo mažu penketu su keturiais iš toli galinčiais pataikyti krepšininkais. Sunkiojo puolėjo pozicijoje sužibėjo Marvinas Williamsas, kuris didžiąją karjeros dalį žaidė kaip lengvasis krašto puolėjas. Su Williamsu komandos žaidimas labai prasiplėsdavo, žaidėjas iš toli atakuodavo ir daug, ir sėkmingai.

Kaip sakė treneris Cliffordas, komanda remiasi „greitų sprendimų puolimu“, t.y. aukštas tempas, daug greitų atakų, kamuolio judėjimas, mėginimai pasinaudot varžovų klaidomis ir nesusikalbėjimais gynyboje. Praėjusį sezoną treneris buvo įvertintas ir ekspertų – metų trenerio rinkimuose atsidūrė ketvirtoje vietoje, į priekį praleidęs tik Steve‘ą Kerrą, Terry Stottsą ir Greggą Popovičių.

Klubo netektys yra skausmingos, o naujai atvykę žaidėjai jų deramai atstoti nesugebės. Su komanda ir treneriu nėra nieko ypatingai blogo, tiesiog konkurentai turi daugiau talento ir dėl šios priežasties manau, kad Šarlotės klubas nepateks į atkrintamąsias varžybas.

Dėmesio vertas: Michaelas Kiddas-Gilchristas. Per pirmuosius keturius sezonus „MKG“ net trečdalį rungtynių praleido dėl traumų. Bet jis dabar sveikas, o gerbėjai tikisi, kad žaidėjas pagaliau parodys tikrąjį savo potencialą. Krepšininkas turi puikius instinktus gynyboje, garsėja lyderio savybėmis ir galbūt būdamas sveikas pagaliau žengs didelį žingsnį į priekį. Pats laikas įrodyti, kad 2012-aisiais jis ne veltui naujokų biržoje buvo pašauktas 2-uoju šaukimu.

Prognozė: 10 vieta Rytų konferencijoje

ORLANDO „MAGIC“

Nuotr. AP – Scanpix
Atvyko: Serge‘as Ibaka, Bismackas Biyombo, Jeffas Greenas, Jodie Meeksas, DJ Augustinas, CJ Wilcoxas, Damjanas Rudezas, Cliffas Alexanderis, Brandenas Dawsonas, Stephenas Zimmermanas.

Išvyko: Victoras Oladipo, Brandonas Jenningsas, Ersanas Ilyasova, Dewayne‘as Dedmonas, Andrew Nicholsonas, Jasonas Smithas, Shabazzas Napieras, Devynas Marble‘as.

Kuomet lygoje esančių komandų stilius keičiasi, jos žaidžia vis žemesniais ir greitesniais penketais, tai „Magic“ eina priešingu keliu – surinko didelę ir stiprią komandą, kurioje yra net 3 aukšto lygio aukštaūgiai. Jei Bismacko Biyombo įsigijimą galime vertinti teigiamai, tai Orlando mainai su Oklahomos „Thunder“ palieka nemažai klaustukų.

Nors šiuose mainuose dalyvavo ir Ersanas Ilyasova bei lietuvis Domantas Sabonis, svarbiausi krepšininkai buvo Victoras Oladipo bei Serge‘as Ibaka. Manau, kad „Magic“ rizika vykdant šiuos mainus yra nepamatuota. Į Orlandą atvyksta vos vienerių metų sutartį turintis Ibaka ir nėra jokių garantijų, kad kitą vasarą tapdamas laisvuoju agentu krepšininkas sugalvos likti komandoje. Tuo tarpu puikia darbo etika garsėjantis perspektyvus ir jaunas Victoras Oladipo vis dar žaidžia su naujoko kontraktu, o tai „Thunder“ klubui garantuoja, kad jis turės žaidėją mažiausiai dviems sezonams, o labiausiai tikėtina, kad ir dar ilgiau, nes įprasta praktika yra tokia, kad krepšininkai pratęsia sutartis gavę kvalifikacinį pasiūlymą.

Orlando klubas tarp centro ir sunkaus krašto puolėjo bus priverstas rotuoti tris labai aukšto lygio aukštaūgius – Nikolą Vucevičių, Biyombo ir Ibaką. Tuo metu į lengvojo krašto puolėjo poziciją šalia Jeffo Greeno bus stumiamas ir Aaronas Gordonas, o tai, mano manymu, yra talento švaistymas, nes krepšininkas yra kiek per lėtas ir per didelis šiai pozicijai.

Taigi, šį sezoną „Magic“ stiprybė yra ūgis ir atletiškumas. Su tokia galinga puolėjų linija galime tikėtis nemažai taškų iš pozicijų arčiau krepšio. Galima numanyti, kad varžovai privalės dažnai susispausti po krepšiu prieš „Magic“ aukštaūgius ir dėl šios priežasties Orlando snaiperiai turėtų turėti daug laisvės tolimiems metimams. Taipogi, tokia aukšta komanda, kaip „Magic“, savaime suprantama turėtų būti viena iš geriausiai dėl kamuolių kovojančių ir lanką saugančių komandų. Varžovų mažuosius žaidėjus turėtų bauginti mintis veržtis į baudos aikštelę, kurioje laukia Biyombo ir Ibakos duetas.

Orlando komanda per dvejus metus pakeitė jau keturis trenerius, bet Frankas Vogelis klube užsibūti turėtų ilgai. Po Jacque Vaughno, Jameso Borrego ir Scotto Skileso Vogelio atėjimas į komandą yra didžiulis žingsnis į priekį. Manau, kad gynyba garsėjantis strategas turėdamas tokią jam palankią sudėtį sustyguos tikrai įdomią bei konkurencingą komandą. Kokia galėtų iškilti problema? Nėra aukščiausio kalibro puolamosios žvaigždės, žaidėjo, kuris galėtų rinkti taškus pats. Juo veikiausiai mėgins tapti Nikola Vučevičius, bet jis nesiekia tokio lygio, kad ištrauktų ekipą į atkrintamąsias varžybas. Kita, dar didesnė problema, yra prasti gynėjų grandies žaidėjai.

Dėmesio vertas: Serge‘as Ibaka. Krepšininkui šis sezonas bus lemiamas prieš naująją sutartį, kurią pasirašys kitą vasarą, tad galime tikėtis, kad Ibaka ypatingai stengsis pasikelti vertę ir bus vienas kertinių komandos žaidėjų.

Prognozė: 11 vieta Rytų konferencijoje

VAŠINGTONO „WIZARDS“

Nuotr. AP – Scanpix
Atvyko: Ianas Mahinmi, Tomašas Satoransky, Trey Burke'as, Andrew Nicholsonas, Jasonas Smithas, Johnny O‘Bryantas, Danuelis Houseas, Danielis Ochefu.

Išvyko: Nene, JJ Hicksonas, Ramonas Sessionas, Alanas Andersonas, Jaredas Dudley, Drew Goodenas, Garrettas Temple‘as.

Komanda, turinti tiek galingą startinį penketą, tiek tikrai stiprų atsarginių žaidėjų suolelį, nusipelnė žaisti atkrintamosiose rungtynėse. Pirmas žingsnis link to atliktas sėkmingai – vienas prasčiausių lygos trenerių Randy Wittmanas keičiamas į Scottą Brooksą ir tai yra žingsnis į priekį. Išskirti kažką konkretaus, kuo prastas buvo Wittmanas, yra sudėtinga, nes jis buvo kritikuojamas dėl daugybės priežasčių. Pradedant prastu rungtynių plano parengimu, baigiant nemokėjimu prisitaikyti prie varžovo rungtynių metu ar ne laiku atliekamais keitimais.

Nors Brookso, kaip NBA vyriausiojo trenerio, laimėjimų procentas labai aukštas (62%), jį vertinti pagal tai labai sunku, nes strategas dirbo tik su superžvaigždžių vedama „Thunder“ komanda, o nesugebėjęs su ja laimėti titulo, buvo atleistas. Strategas vertinamas už darbą ugdant dar jaunus Keviną Durantą ir Russellą Westbrooką ir tikimasi, kad šią patirtį ir įgūdžius jis perduos dirbdamas su Johnu Wallu bei Bradley Bealu.

„Wizards“ per vasarą įsigijo keletą solidžių atsarginių žaidėjų, tarp kurių yra tokie krepšininkai kaip Tomašas Satoransky, Andrew Nicholsonas ar Trey Burke'as, tačiau Iano Mahinmi įsigijimas yra tikrai keistas, turint omenyje, kad klubas turi kitą tikrą centrą – Marciną Gortatą. Sunku įsivaizduoti juos vienu metu aikštėje, o keisti du tokius žaidėjus per vieną poziciją – labai didelė prabanga. Manau, kad tuos 16 mln. dolerių, kuriuos Mahinmi gaus per metus, galima buvo išleisti protingiau nei paliekant atsarginiam komandos centrui.

Vadovybė atliko rimtus ėjimus keldama ekipos žaidimo lygį: pakeitė trenerį ir išplėtė atsarginių suolelį, tačiau yra dar viena svarbi problema – Bradley Bealo sveikata. Krepšininkas per pirmus ketverius metus lygoje praleidžia vidutiniškai po 20 rungtynių per sezoną ir tai yra smarkiai per daug. Komanda negali sau leisti kiekvieną sezoną žaisti po tiek rungtynių be antro pagal svarbumą savo krepšininko.

Dėmesio vertas: Johnas Wallas. Praėjusį sezoną buvo tokių atkarpų, kuomet Wallas atrodė kaip MVP lygio žaidėjas. Pavyzdžiui, jis buvo išrinktas geriausiu sausio mėnesio žaidėju Rytų konferencijoje. Tačiau buvo ir tokių atkarpų, kuomet jis atrodė žemiau kritikos ribos. Žaidėjui tikrai trūksta stabilumo, kurį, tikiu, jis įgaus prie naujo stratego. Manau, kad geriausio Wallo mes dar nematėme.

Prognozė: 6 vieta Rytų konferencijoje.

Roko Pakėno Rytų konferencijos prognozė:

1. Klivlando „Cavaliers“
2. Bostono „Celtics“
3. Indianos „Pacers“ 
4. Toronto „Raptors“ 
5. Detroito „Pistons“
6. Vašingtono „Wizards“
7. Niujorko „Knicks“
8. Atlantos „Hawks“
9. Čikagos „Bulls“
10. Šarlotės „Hornets“
11. Orlando „Magic“
12. Milvokio „Bucks“
13. Majamio „Heat“
14. Filadelfijos „Sixers“
15. Bruklino „Nets“


Rodyti komentarus
2016-10-08 18:35
rytuose daug apylygiu komandu. neskaitant paskutiniu 3, visos gali pakliut i PO. pvz tiek Bucks, tiek Magic su tokia priekine linija gali drasiai pakliut i top8. ir nelabai tikiu, kad Wizards bus net 6 vietoj.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-10-08 15:54
Nba
Dėl Howard manau jis atsigautų tik tuo atveju jei Hawks žaistų Rondo ar Rubio.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-10-08 11:44
Mantas Plytietis
Pilnai sutinku su pirmuoju ketvertu, bet dėl kitų keturių playoff spotų bus didelė konkurencija.

Bucks man atrodo nuvertinta, jeigu išvengs traumų, jie turi tikrai gerą komandos branduolį apie Kh. Middletton, šalia bus ateinančio sezono viltys Antetokoumpo ir Parker, o dar pridėkime keletą neblogų atsarginių ir tikrai Bucks gali likti 7-8 konferencijoje.

Visiškai skirtinga Knicks situacija. Taip, daug pavardžių, bet tai nieko negarantuoja. 120%, kad kažkas gaus traumą, o Porzingis dar per jaunas tempti visą komandą. Rose ir Noah likę tik vardai, iš kurių fanai vis tikisi, bet gauna šnipštą. Todėl prognozuočiau Knicks nepatekimą į playoff

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-10-07 21:16
...
vien foto i jo veida paziurekit ir viskas aisku pasidarys. cia apie howarda. koks buvo vaikas toks ir liko, tik kad po visu traumu ir suletejes/susilpnejes
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-10-07 20:55
žemaitis
ATLANTA super D.WILKINS
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-10-07 19:11
Cha
Manau BUCKS bus auksciau nei 12. O KNICKS zemiau 7

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-10-07 18:55
djgaffer
Iš čia paminėtų komandų tik Wizards nesusilpnėjo.Hawks prarado 2 savo puolimo lyderius,Hornets neturi suolo,Magic trūksta aiškaus taškų darytojo,o Heat išvis nusivažiavo ir subyrėjo.Taigi čia pateiktos prognozės yra gana tikslingos.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-10-07 18:28
Povilas
Aš tai Šarlotės taip nenuverinčiau. Manau, pateks į tas atkrintamąsias.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-10-07 18:13
NO WAY
Tai , kad Howardo galingumas po traumos krites , paprasciausiai jis nebeturi tiek galios kiek turejo MAGIC , nera sansu jam but tokiam kokiu buvo , nes dbr eilinis centras su juo pasistumdo , apie ka net seniau nebutu drises pagalvot,,,
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-10-07 16:59
byombo
Indiana labai sustiprejusi, drasiai gali but
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-10-07 16:03
Indiana
ir kodėl jie ten nubus tėvai?
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-10-07 15:41
Kad Indiana 3 vietoj nebus tai galima drasiai garantuoti.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 12

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas