Nuotr.: BasketNews.lt
Nuotr. BasketNews.lt

Keturi „Mažeikių“ krepšininkai kartu sudėjus pelnė 89 taškus ir jų vedama Žemaitijos ekipa pirmosiose Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynėse namie 98:84 (25:21, 23:21, 16:25, 34:17) pranoko Joniškio „Delikatesą“.

Nesulaikomai nugalėtojų gretose žaidę Kostas Jonuška (26 taškai), Mantas Šerkšnas (25), Justinas Olechnavičius (20) ir Tautvydas Paliukėnas keturiese sugebėjo surinkti daugiau taškų nei rezultatyviai žaidę jų varžovai.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus 3 minutes „Delikatesas“ dar pirmavo 73:71, tačiau tada šeimininkai surengė fantastišką spurtą 17:0 ir po penkių iš eilės Paliukėno taškų nutolo nepavejamai – 88:73.

„Mažeikių“ krepšininkai šiame mače atliko net 24 rezultatyvius perdavimus, o Paliukėnas buvo per vieną perdavimą nuo dvigubo dublio.

„Mažeikiai“: Kostas Jonuška 26 (6 rez. perd.), Mantas Šerkšnas 25 (6/7 dvit., 3/4 trit.), Justinas Olechnavičius 20, Tautvydas Paliukėnas 18 (9 rez. perd., 2/10 trit.).

„Delikatesas“: Darius Griškėnas 24 (9 atk. kam.), Mantas Kadzevičius 14, Žilvinas Petraitis 10.

2016-10-07 20:47