Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Nuotr. Fotodiena.lt/Ž.Gedvila

Vilniaus „Perlas“ (1-0) pergale pradėjo 2016-17 metų Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) sezoną.  Vilniečiai rezultatu 76:64 (19:12, 19:20, 23:13, 15:19) nugalėjo KTU komandą. Tai buvo debiutinės „Perlo“ rungtynės „Lietuvos ryto“ arenoje.

KTU geriau susitvarkė su starto jauduliu ir išsiveržė į priekį 4:0. Vis dėlto netrukus sąlygas ėmė diktuoti „Perlas“. Kauniečiams galvosūkiu tapo šeimininkų zoninė gynyba ir sėkmingas Aisčio Pilausko žaidimas. „Perlo“ lyderis dar iki didžiosios pertraukos savo kraityje turėjo 12 taškų.

Puikiai į žaidimą įsiliejus atsarginiams žaidėjams, „Perlas“ trečiajame kėlinyje didino savo persvarą. 29-ąją minutę ji tapo rekordinė – 61:42. Per trečią ketvirtį "Perlas" pataikė 3 tolimus metimus iš 5 (60 proc.), nors per pirmuosius du kėlinius buvo realizavęs 3 iš 10 (30 proc.).

Ketvirtajame kėlinyje „Perlas“ išsaugojo turėtą persvarą bei užtikrintai laimėjo rungtynes 76:64. KTU komanda šiose rungtynėse pataikė vos 4 tolimus metimus iš 20 (20 proc.), o „Perlas“ net 28 taškus po varžovų klaidų.

„Perlas”: Margiris Normantas 15, Aistis Pilauskas 12, Rimantas Daunys 10 (8 atk. kam.), Arnas Beručka 8, Gytis Radzevičius ir Domantas Vilys po 7, Lukas Kvedaravičius 6.

KTU: Ignas Labutis 16, Deividas Pogužinskas 15, Aidas Kavaliauskas ir Arturs Pelšs po 6.

2016-10-07 23:29