Nuotr.: Victor Salgado/FCB
Nuotr. Victor Salgado/FCB

Martynas Pocius žaidė naudingai, tačiau jo atstovaujamai Mursijos UCAM (1-1) komandai Ispanijos pirmenybėse teko susitaikyti su pirmuoju pralaimėjimu.

Sėkmingiau startavusi, tačiau po ilgosios pertraukos subyrėjusi UCAM ekipa svečiuose 75:87 (23:10, 14:12, 14:33, 24:32) suklupo prieš Tado Sedekerskio Vitorijos „Baskonia“ (2-0).

Pocius per 22 minutes į nugalėtojų krepšį įmetė 8 taškus (2/4 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 8 naudingumo balus.

Sedekerskis ant parketo šį kartą praleido viso labo 3 minutes, per kurias į krepšį nemetė. Aštuoniolikmetis spėjo atkovoti kamuolį ir kartą suklysti.

Į priekį šeimininkus atvedė Andrea Bargnani, kuris net 16 iš 20 savo taškų pelnė po ilgosios pertraukos. Būtent italo dominavimas leido Vitorijos ekipai pakeisti mačo eigą bei iškovoti pergalę.

„Baskonia“: Andrea Bargnani 20, Jaka Blažičius 14, Tornike Shengelia 13, Shane‘as Larkinas 12.

UCAM: Billy Baronas 15, Victoras Faverani (12 atk. kam.) ir Facundo Campazzo (9 rez. perd.) po 13.

2016-10-08 07:15
Sedekerskis ir žais iki 10 min, čia tie jo žaidimai priešsezoninėse po 30 min buvo tiesiog jo grūdinimas. Bus iš jo rimtas žaidėjas, bet ne anksčiau nei po 2-3 metų.

p.s. o klouną Bargnani bus labai smagu matyt EL. Ypač laukiu rungtynių, kai jam teks lošt prieš kokią gerą komandinę gynybą :D bus cirko per akis :D
2016-10-08 02:33
Visą laiką Baskonia vijosi varžovus ir žaidė maža rotacija,tai Tadui nelabai buvo įmanoma ilgiau pažaisti.O Pocius atrodė atsigaunantis-porą kartų aštriai prasiveržė,kaip senais laikais,atliko porą gražių perdavimų.
2016-10-08 02:03
Bargani*

--
2016-10-07 23:35
Kas galvoja tokias sulaužytas antraštes? Pociaus indelio nepakako prieš bargani vedama sederskio komanda. Ir ka galima pagalvoti? Kad sederskis rinko taškus o bargani pociaus draugas?