Nuotr.: LMKL
Nuotr. LMKL

Pirmąją pergalę naujajame Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) sezone įsirašė Klaipėdos „Fortūnos“ (1-0) ekipa, kuri 82:57 (24:17, 14:9, 20:6, 24:25) svečiuose pranoko debiutantę Ukmergės „Vilkmergę“ (0-1).

22
22
75%
3/4
53%
8/15

Rungtynes sėkmingiau pradėjo klaipėdietės, kurios spurtavo jau rungtynių pradžioje ir beveik 3 minutes pirmavo 11:3. Nors šeimininkėms buvo pavykę priartėti (10:14), tačiau atkarpą ir vėl laimėjusios „Fortūnos“ krepšininkės susikrovė dviženklį pranašumą – 21:10. Po pirmojo kėlinio klaipėdietės ir toliau buvo priekyje – 24:17.

Antrąjį ketvirtį spurtu 5:0 pradėjo „Fortūna“ ir vėl pabėgo į priekį – 29:17. Martynos Petrėnaitės vedama „Vilkmergė“ įpusėjus kėliniui pagerino savo žaidimą puolike ir vėl sugrąžino intrigą – 24:29. Visgi per likusį kėlinio laiką ukmergiškės pelnė vos 2 taškus, o į savo praleidusios 9, vėl leido „Fortūnai“ pirmauti prieš antrąją rungtynių dalį – 38:26.

Trečiąjį kėlinį Simonos Dobrovolskytės ir Robertos Mizgerytės vedama „Fortūna“ pradėjo spurtu 11:0 ir greitai pabėgo į priekį – 49:26. Viso kėlinio metu iniciatyva priklauso klaipėdiškėms, kurios ne tik puikiai rungtyniavo puolime, bet ir gynyboje praleidusios per kėlinį vos 6 taškus. Prieš lemiamą ketvirtį „Fortūną“ susikrovė jau 26 taškų pranašumą – 58:32.

Paskutinis rungtynių kėlinys jau tebebuvo tik formalumas. Įpusėjus ketvirčiui „Fortūna“ ir toliau įtikinamai pirmavo ir ukmergiškėms priartėti neleido – 67:41. Pirmąją sezono pergalę klaipėdietės iškovojo solidžiu rezultatu – 82:57.

„Vilkmergė“: Martyna Petrėnaitė 22 (11 atk. kam.), Olivia Brown 16, Aurelija Putramentaitė 7 (8 atk. kam.).

„Fortūna“: Simona Dobrovolskytė 24, Roberta Mizgerytė 22 (8 atk. kam.), Justina Matuzonytė 10 (10 atk. kam.), Andra Gabalytė 9 (9 atk. kam., 8 rez. perd.).