Nuotr.: T. Brazauskas
Nuotr. T. Brazauskas

Šakių „Vyčio“ (0-2) komanda Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) starte patyrė antrąjį pralaimėjimą ir svečiuose 57:66 (16:17, 17:10, 14:15, 10:24) neatsilaikė prieš „Telšius“ (2-0).

Po didžiosios pertraukos „Vytis“ pusę kėlinio saugojo turėtą persvarą, tačiau vėliau ji ėmė tirpti – 37:36. Sėkminga „Telšių“ atkarpa rezultatą padėjo persverti (48:47), o dar keturi Igno Razučio taškai paeiliui sukūrė saugesnį pranašumą – 52:47. Svarbų metimą pataikė Edgaras Stanionis, taiklus buvo ir Povilas Butkevičius, persvėręs rezultatą – 53:52.

Rezultatas susvyravo dar kelis kartus ir likus 2 minutėms „Telšiai“ pirmavo 58:55. Baudas pataikė Laurynas Kaveckis (60:55), dvitaškį pridėjo Mindaugas Norkus ir svečiams teko naikinti jau 7 taškų deficitą. Du taškus nurėžė Edvinas Jezukevičius, tačiau „Vytis“ praleido dar porą „Telšių“ metimų ir pergalę šventė šeimininkai.

Šiame susitikime „Vytis“ padarė net 29 klaidas, kuomet telšiškiai suklydo 18 kartų.

„Telšiai“: Ignas Razutis (6 rez. perd.) ir Mindaugas Norkus (8 atk. kam.) po 18, Laurynas Kaveckis 9.

„Vytis“: Edvinas Jezukevičius (10 atk. kam., 6 kld.)ir Edgaras Stanionis (0/5 trit.) po 13, Povilas Butkevičius 10.

2016-10-11 13:29