Europos merginų čempionatą Lietuvos jaunučių (iki 16 metų) rinktinė pradėjo nesėkme. Penktadienį Ventspilyje (Latvija) startavusiose pirmenybėse lietuvės 55:60 nusileido Lenkijos krepšininkėms.

Lietuvos rinktinė pralaimėjo nesugebėjusi lenkių sustabdyti be pražangų. Ketvirtojo kėlinio viduryje atsilikdamos 3 taškais lietuvaitės 7 taškus iš eilės praleido baudų metimais. Pačios įmetusios vos vieną baudą, jos įgijo 9 taškų deficitą ir nesugebėjo per likusį laiką pavyti varžovių.

Lietuvos rinktinė pralaimėjo nepaisant itin sėkmingo starto. Po pirmojo kėlinio lietuvės buvo priekyje 18:6, o antrojo ketvirčio pradžioje šešiolikmečių persvara pasiekė 13 taškų ribą – 21:8. Tačiau lenkės įmetė 9 taškus be atsako, priartėjo ir persvėrusios rezultatą išplėšė pergalę.

Lietuva: Samanta Voitkevič 13 (1/6 tritaškių), Diana Žintikaitė 13 (8 atk. kam., 5 kld.), Eglė Šikšniutė 9 (1/6 dvitaškių).

Antrąsias čempionato rungtynes lietuvės žais su šešiolikmetėmis iš Švedijos, kurios pirmas čempionato rungtynes 50:54 pralaimėjo Serbijos krepšininkėms.