Santjago de Kompostelos „Rio Natura Monbus Obradoiro“ (0-3) tęsia itin prastą sezono pradžią Ispanijos pirmenybėse.

Šįkart Eimanto Bendžiaus ir Osvaldo Matulionio ekipa namuose 64:73 (13:9, 14:16, 17:19, 20:29) turėjo pripažinti Madrido „Estudiantes“ (1-2) pranašumą, kuriai tai buvo pirmoji pergalė.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 3 minutėms Bendžius po Omaro Cooko techninės pražangos pataikė baudą, o po jos lietuvių ekipa priartėjo 59:60.

Po minutės Bendžius įmetė ir dvitaškį, po kurio vėl deficitas sumažėjo iki minimalaus (61:62). Visgi likusią mačo dalį „Estudiantes“ laimėjo 11:3.

Pralaimėjusių gretose Bendžius per 33 minutes pelnė 12 taškų (3/7 dvit., 0/3 trit., 6/6 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, prarado 4 kamuolius, kartą prasižengė, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 8 naudingumo balus.

Tuo metu Matulionis per 20 minučių į krepšį nemetė, atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, prarado 3 ir perėmė 1 kamuolį, po du kartus prasižengė ir išprovokavo pražangas bei surinko 2 naudingumo balus.

„Rio Natura Monbus Obradoiro“: Mickey McConnellas 14 (6 rez. perd.), Shayne’as Whittingtonas 13 (14 atk. kam.), Eimantas Bendžius 12.

„Estudiantes“: Edwinas Jacksonas 17 (6/6 baudos), Jaime Fernandezas 13, Dylanas Page’as ir Jordi Grimau po 8.