Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Nuotr. Fotodiena.lt/Ž.Gedvila

„Tete-a-Tete Casino-LKL“ pirmenybėse jau nuo kito sezono gali įvykti didelės permainos – lygos prezidentas Remigijus Milašius užsimojo padidinti komandų skaičių ir grįžti prie dviejų ratų sistemos reguliariame sezone.

Nuo 2014-2015 metų sezono LKL žaidžiama keturių ratų sistema, o šį sezoną pirmenybėse antrus metus paeiliui dalyvauja 10 komandų.

Milašius nori permainų, kadangi mano, jog komandos šiuo metu dėl didelio rungtynių skaičiaus gali sau leisti pralaimėti ir dėl to nesukti galvos, nes vis tiek galutinėje rikiuotėje tai neturės didelės įtakos. Pavyzdžiui, praėjusį sezoną pirmą vietą LKL reguliariame sezone užėmęs Kauno „Žalgiris“ patyrė keturias nesėkmes.

Milašiaus vizija – LKL matyti nuo 14 iki 16 komandų. Pagrindiniai reikalavimai naujoms komandoms – ne mažesnė nei 1200 vietų salė ir bent 350 tūkst. eurų biudžetas, kuris, tikėtina, artimiausiu metu turės būti dar didesnis. Norint patekti į lygą komerciniu būdu, ekipos privalėtų sumokėti 100 tūkst. eurų mokestį.

Milašius žvalgosi į Nacionalinės krepšinio lygos komandas, tačiau tokių, kurios turėtų 1200 vietų sales, šiuo metu nėra. Visgi jau artimiausiu metu Jonava pasistatys maždaug 2000 vietų salę, Marijampolėje planuojama statyti 2,2 tūkst. vietų areną, o Telšiuose renovuota salė turėtų talpint bent 1200 žiūrovų. Šiuo metu didžiausią salę turi Palanga, kurioje talpinama apie 1100 žiūrovų.

Vienas pagrindinių LKL prezidento norų – leisti lygoje žaisti daugiau komandų, kad savojo šanso sulauktų ir jaunieji krepšininkai, kuriems pastaruoju metu yra vis sunkiau įsitvirtinti klubuose.

Interviu tinklalapiui „BasketNews.lt“ Milašius pasidalijo mintimis apie savo idėją, atskleidė, kurios ekipos gali turėti šansų patekti į LKL, ir ką jos turėtų padaryti.

– Gal galite plačiau papasakoti apie idėją lygos komandų skaičių padidinti iki 14-16? – „BasketNews.lt“ pasiteiravo Milašiaus. 
– Čia yra mano asmeninė mintis ir tai kol kas tik idėja. Jau trečiasis sezonas, kai mes žaidžiame keturių ratų sistema. Aš analizavau ir pamačiau, jog esant dviejų ratų sistemai po pralaimėjimo namie ar išvykoje komandoms labai sunku atsilošti. Kiekvienos rungtynės tampa prasmingomis ir reikalingomis – vienas pralaimėjimas labai daug ką duoda galutinėje pozicijoje. O dabar, esant 4 ratų sistemai, galima visaip pagalvoti – kad šiandien pralošiau, o rytoj atsilošiu. Esant mažiau rungtynių, aikštėje verda ir didesnės emocijos bei kova. Čia mano pagrindinis tikslas. Valdyboje mano užuominos jau buvo, o kai bus galima apie tai kalbėti, aš pristatysiu savo viziją.

– Kada planuojate pristatyti?
– Tai priklauso nuo naujų komandų valdybos sprendimų ir arenų statymo. Tam tikri miestai sprendžiasi, kurie gali turėti komandą LKL. Be arenų mes negalime planuoti 14-16 komandų. Išliks 1200 vietų arenos reikalavimas, ne mažesnis.

– Kokios komandos galėtų patekti į LKL?
– Marijampolė seniai siekia ir nori žaisti LKL. Bet šiandien dar salė nėra pradėta statyti. Visgi dokumentacija yra baigta, o šiais laikais su naujomis statybų technologijomis ją galima pastatyti ir per metus. Dar nebuvau susitikęs su Marijampolės miesto atstovais ir klubo rėmėjais. Kol nėra arenos, apie tai kalbėti yra anksti.

Palanga, mano žiniomis neturi 1200 vietų arenos. Bet yra ir biudžeto reikalavimas. Šiemet lygoje minimalus biudžetas yra 350 tūkst. eurų, o kaip bus kitais metais nežinau – galbūt valdyba priims sprendimą šią sumą didinti iki 400, 450 ar 500 tūkst. eurų. Manyčiau, kad kurortiniam miestui nėra taip lengva surinkti tokią sumą pinigų. Tai nėra verslo miestas. Nebent atsirastų rėmėjas, kuris imtųsi iniciatyvos. Aš šiam dalykui teikiu mažai vilčių.

Telšių administracija labai norėtų, kad komanda žaistų LKL. Didžiausias klausimas yra dėl arenos. Ten yra salė, kurią reikėtų iki galo sutvarkyti. Šiuo metu ji talpina 800 žiūrovų. Ji pastatyta šiek tiek kitaip – reikėtų apšiltinti stogą, sienas, įvesti šildymą, pastatyti švieslentę ir parketą. Kiek žinau, salė yra puiki ir nėra problemų ją padidinti iki 1200 vietų. Jau yra paskelbtas konkursas ir laiko klausimas, per kiek laiko jie pabaigs statybas. Kiek girdėjau, tai yra trijų mėnesių darbas. Tikrai yra realu, kad šis miestas gali pretenduoti į LKL.

Jonavoje tikrai gali atsirasti komanda LKL. Tai priklauso nuo to, ar Jonava norės ją turėti. Jeigu jie pasistato salę virš 2 tūkstančių vietų, tai krepšinis iškart garantuoja, kad žmonės turės ką veikti savaitgaliais. Kiekvienas Nacionalinėje krepšinio lygoje žaidžiantis klubas nori rungtyniauti LKL. 

Kaunas turi daug sporto mokyklų, šis miestas susijęs su krepšiniu, atvažiuoja jaunieji krepšininkai iš regionų. Bet Kaune nėra galimybių žaisti dar vienai komandai, „Žalgiriui“ alternatyvų nėra ir anksčiau nepasitvirtino nei „Aisčiai“, nei „Triobet-Kaunas“. Komanda turi būti atokiau, ji turi turėti savo sirgalius. Žinote, ir Vilniuje „Sakalai“ taip ir neturėjo tų sirgalių kiekio.

NKL čempionė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ į LKL nepateko, nes neturėjo tinkamos salės
NKL čempionė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ į LKL nepateko, nes neturėjo tinkamos salės
Nuotr. D.Lukšta

– Komandų vadovai džiaugiasi, kad šiuo metu LKL tapo labai konkurencinga lyga. Ar nemanote, kad dėl to sumažės kokybė?
– Aš manau, kad tos komandos… Žinote, prie visko priprantama. Visada kažkas yra daroma į priekį. Aš nemanau, kad mes esame pasiekė tobulybę. Kai ją pasieksime, galbūt sustosime. Dabar manau, kad 10 komandų yra per mažai. Jeigu sėdėsi ir nieko nedarysi, tai kam reikalingas LKL prezidentas ir vadovai? Jeigu nieko nereikia, tai užtektų vieno žmogaus, kuris parašytų tvarkaraštį.

Turime 10 komandų ir jeigu pastebėsite, į jas patekusiems jauniesiems krepšininkams labai sunku įsiterpti. O jeigu atsirastų daugiau komandų, jiems būtų lengviau patekti į LKL. O NKL komandos žaidžia rajonuose, todėl žaidėjai iš Vilniaus ar Kauno sunkiau renkasi šias komandas, jie nenori ten žaisti. Tuomet jie nusprendžia baigti karjerą arba išvažiuoti žaisti į užsienį. Čia didžiulė bėda. Norime, kad jie būtų LKL ir čia vystytųsi bei tobulėtų. O mūsų lyga yra pagrindinė ir čia krepšininkų meistriškumas augu kur kas greičiau.

– Kaip komandos patektų į LKL?
– Pas mus yra prieštaravimų. Turime 10 komandų, kurios turi licencijas. Jeigu nori patekti komerciniu būdu, nauji klubai turi sumokėti apie 100 tūkst. eurų mokestį. NKL nugalėtojai automatiškai patektų, o kiti privalo susimokėti. Dar tą sumą surinkti reikia. Galbūt pavyktų susitarti su licencijas turinčiomis komandomis, kad nauji klubai sumą sumokėtų per dvejus ar ketverius metus. Reikės spręsti su lygos valdybos nariais. Aš manau, kad mes turėtume kažką pakeisti. Negalima sėdėti rankas sudėjus ir galvoti, kaip gerai viskas vyksta. 

Tas 350 tūkst. eurų dydžio biudžetas yra minimalus. Praktiškai tokių klubų LKL šiuo metu nėra, visi turi didesnius biudžetus. Šiais metais sportininkų iš Lietuvos darbo užmokestis padidėjo nuo 25 proc. iki 30 proc. Taip, kad su tokiu biudžetu sudėtinga net startuoti Lietuvos krepšinio lygoje.


Rodyti komentarus
1 2  »
2016-10-12 13:04
Ar ten pirmoj nuotraukoj, pirmoj eilėj, sėdi Justinas Jankevičius? :D
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-10-11 13:13
dsdsffdf
Tenka pripažinti, kad sporto rėmimas yra altruizmo forma dažniausiai, ir tik lošimų bendrovės ir kai kurie kiti makleriai gali išlošti finansiškai iš sporto. Tame ir klausimas kiek Lietuvoje yra tų altruistų kurie norėtų investuoti į šią lyga ir klubus. Europoje, futbole kišami dideli pinigai ir dažniausiai niekas nesitiki, kad tai finansiškai atsipirks, nes tai yra hobis ir tradicija. Mūsų verslininkams stambiesiems reikia keisti požiūri, kad ne visada reikia tik lobti, reikia kažką ir duoti visuomenej dėl bendro gerbūvio. Smulkiems verslininkams yra tiesiok sudėtinga rasti biudžete papildomų lėšų dar kažką remti su abejotinu tsiperkamumu, o stambiosioms žuvelėms tai padaryti yra kurkas lengviau todėl reikia stengtis pritraukti stambiausias žuveles. Yra daugybė stambių įmonių Lietuvoje kurios labdara pavadinkim neužsima, o galėtų
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-10-11 13:03
dsdsffdf
LKL turi eiti pas rėmėjusį savivaldybes su konkrečiu paketu, konkrečiais planais, nuosatatais, sutarim kurie būtų kažko verti ir savivaldybės bei rėmėjai norėtų jungtis. Tikiuosi tai ir daro. Į tą paketą turi įeiti konkretūs įsipareigojimai dėl TV translicijų per nemokamus kanalus ir bendra lygos vizija kuri būtų patraukli. Netikiu, kad nėra stambių verslininkų, savivaldybių kurie nesusigundytų pateikus patrauklią viziją. Savivaldybės išloštų socialine prasme, pritraukdamos renginius, rėmėjai išloštų reklamą, bet žinoma be altrusitinių paskatų ir patriotizmo kažką nuveikti visuomenės labui net jeigu tai finansiškai neatsipirks, yra neįmanoma kažką sukurti. Turi būti pačių Lietuvos žmonių sąmoningumas puoselėti kultūrą. Sportas visada buvo ta sritis kuri tiesiogiai neatsiperka tačiau atsiperka dešimteriopai ir grįžta kitais pavidalais. Žmonių užimtumas, socialinė ir dvasinė nauda, tą ir duoda sportas.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-10-11 12:50
to Beviltiškas
Jo tu esi beviltiškas ir patrankų mėsa nes tavo intelektas yra statybininko.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-10-11 08:15
Beviltiškas
klounas! Nori LKL padaryt ubagų lyga! Kam ta papildoma patrankų mėsa lygai reikalinga? Tik sumažins lankomumą ir patį lygy! Tuo lb nėi arenų, nėi pajėgių žaidėjų tos komandos neturėtų! Žodžiu eilinis populistas, per kurį tik mažės lygos prestižas!

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-10-11 07:46
Linkiu
Galetu Milasius eiti ljf generalinio sekretoriaus pareigas tai atsigautu lkf.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-10-11 06:36
Anonimas
Klubai norintys gauti nauju investuotoju turetu buti matomi. Jei per tv buna parodomos vienerios ju varzybos per menesi niekam tokia reklama nereikalinga. Taip dabar varzybos jau matomos per interneta kas yra sveikintina taciau jas stebi tik nedidelis skaicius ziurovu jei butu transliuojamos varzybos per tv manau i lkl einanti komanda greiciau surastu remwja kuris padetu surinkti konkurencinga biudzeta bet siuo metu matome kaip yra...

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-10-11 00:07
q
na, as ir nekalbu apie 10 metu i prieki, kalbu apie netolima ateiti, iki treju metu i prieki. Nes net paskaicius interviu, aiskiai matai, kad dar bent ateinancius dvejus-trejus metus Lietuva niekaip netures bent 14-os ekipu su arena ir biudzetu. Marijampoles arena net nepradeta statyti ar net planuoti, Telsiu arena irgi nerenovuota, Mazeikiu mokyklos sale irgi per maza ir kazin ar atitinka LKL reikalavimus ir pan. Tad arenu net nera.

Toliau yra viena tureti arena, bet visai kas kita islaikyti krepsinio kluba joje. Net tokie miestai kaip Alytus, Kedainiai ir panasiai susiduria su rimtomis finansiniu istekliu problemomis, ir net ne visi dabartiniai klubai gali buti ramus del savo finansu ateityje. Plius net pats Milasius sake, kad abejoja, kad Kaunas ir Vilnius galetu tureti antraja komanda LKL'e, kaip ir Palanga jis netiki, nes miestelis per mazas, be dideliu vietiniu imoniu.

Todel ir sakau, kad siuo metu net 14-os komandu nesurinksi, apie 16-a lieka tik svajoti. Artimiausioje ateityje komandu padidinimas iki 12-os butu pilnai uztenkamas, iki kol Marijampole ir Telsiai tures arenas, o Jonava parodys, kad gali islaikyti savo kluba LKL'e.

Jau vien dvieju komandu pridejimas butu neblogas papildymas, visgi konkurentu i tas vietas siuo metu tera Jonava, Palanga(kuria abejoja pats Milasius). Ir kas dar???

Ir dar vienas dalykas - nevisai sutinku, kad LKL'as butu laikomas kaip jaunimo tobulejimo vieta. 15-16-a komandu galetu buti tik tokiu atveju, jeigu jos turetu sales ir pakankama BIUDZETA. Tai yra svarbiausia. O priimti papildomai pora "mokyklos lygio" komandu, kurios pasikraudines nuo daugelio varzovu virs 20-imt ir daugiau tasku vien delto, kad ten ale "tobuletu jaunimas" - yra nesamone. Taip 10-imt ekipu per mazai, taciau nereikia sokti virs bambos ir svajoti apie 16-a ekipu, kai tas yra beveik neigyvendinama bent per ateinancius 3-4 metus. Ir tai klausimas, kada Lietuva pribres tureti tiek normalesniu ekipu. Visu pirma LKL'as turetu pradeti rodyt daugiau varzybu per TV, o ne tik savaitgaliais.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-10-10 23:42
to q
12 komandų gal ir galėjo būti šiemet ar kitiais metais bus, bet po 10 metu LKL matau 16 komandų. Nes bet kuris padorus nacionalinis čempionatas tiek futbole tiek krepšinyje tiek kitur turi bent 16 komandų. 8-12 turi tik silpnosios šalys.. Lietuva krepšinyje nėra silpna, ir norint išlaikyti pozicijas reikia siekti daugiau profesionalų klubų Lietuvoje. Čia yra faktas. Reikia įtraukti tuos miestus kurie gali tai padaryti ir verslą kuris dar nėra įtrauktas. Yra daugybė stambių įmonių kurios neremia nieko. Čia mūsų visų pareiga kurti šitą lygą kaip nacionalinį pasididžiavimą, tai nėra kažkokios investicijos ir grandiozinis preojektas tai yra tik elementarus augimas atgavus nepriklausomybę ir įkūrus LKL nes augti dar yra kur ir būtų stagnacija totali sustoti ties 10-12 klubų. Geriau tos stagnacijos nereikia. Geriau reikia išnaudoti tai kas įmanomą. O įmanoma labai daug. Krepšinis mūsų pasididžiavimas tegul ir būna toks.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-10-10 23:14
q
jau esu rases tokia minti, bet vel ja priminsiu:

mano nuomone, siuo metu idealus LKL'o formatas Lietuvai butu:

12-a komandu, pirma du turai, po kuriu padalinama i dvi grupes (1-6 vietos, ir 7-12 vietos) ir suzaidziama tarpusavyje dar du ratai. Is viso 32 rungtynes.

Tokios sistemos pliusai yra didziuliai:

1) 12-a komandu siuo metu yra optimalus skaicius LKL'ui bent jau sia akimirka;

2) isliktu daug favoritu tarpusavio dvikovu - po keturias per sezona kaip dabar, pvz zalgiris vs lrytas, vs Neptunas ir pan. O butent tokios dvikovos labiausiai didina LKL'o ziurimuma.

3) 32 rungtynes yra mazdaug idealus skaicius rungtyniu, nei per mazai, nei per daug.

O minusu NERA. (nu nebent laikytume, kad komandos likusios uz pirmojo sesetuko, antroje sezono puseje nebegaus zaisti su favoritais. Nu, bet cia nieko tokio, vis tiek bus likusios tik 10 rungtyniu, tai gales laisvai pasikapoti ir tarpusavyje).

Su tokia sistema jau trejus metus vyksta Izraelio cempiontas, ir jis tikrai labai pasiteisines.

Tikiuosi, LKL'as nedidins tu komandu iki 14-16, nes Lietuva dabar niekaip negaletu islaikyti tokio kiekio gan neblogo lygio komandu. Kodel LKL'as nesvarsto tokio varianto, o is karto nori sokti net iki 14-16 komandu, kai Lietuvos klubinis krepsinis tam aiskiai nera pasiruoses???

Ka manot api toki 12-os ekipu LKL cempionata?
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-10-10 21:29
100% to 2 100
Kada iš durnyno paleido?Piemburni kapitalizmo?

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-10-10 20:48
Maladiec Milašius
Puikus ir sveikintinas sprendimas, reikia būtinai didinti komandų skaičių, nes dabar jau tikrai nėra įdomu žiūrėti į tą 4 ratų sistemą, kiek galima vis su tomis pačiomis komandomis žaisti? Tikrai LKL turi būti Marijampolės, Jonavos, Telšių ir Mažeikių komandos. O dėl Palangos, tai ten nėra rėmėjų, nors ir salę naują turi. Maladiec Milašius, kad nori dauginti komandų skaičių, jaunimui tikrai vietos beveik nėra granduose, tai puiki vieta jiems būtų tuose naujai priimtose komandose.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-10-10 20:42
jonava kiek prisimenu niekada LKL nezaide,jie net NKL turbut nera laimeje.bet jei tik surinktu 500k biudzeta(ne pazadais) ir pasistatytu 1k sale,as tik uz kad jie,ar bet kas kitas,prisijungtu prie LKL.siu metu LKL yra ispudingas,bent jau startas,todel noretusi ir toliau matyt itemptas kovas,o ne gulinciu spardyma.bet rimtu pinigu normalios komandos nesurinksi,todel finansinis kriterijus turetu but pagrindnis.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-10-10 19:33
to 100
o dėl ko tu nenori 16 komandų ir kepšinio stiprėjimo? Gal esi komunistas agentas ir nori tik kad Lietuvai būtų blogiau? Nes krepšinis Lietuvoj skatina patriotizma ir dvasią, tai tavo tikslas yra, kad krepšinis Lietuvoje smuktų žemyn ane. Tavo paties klėdesiai yra neaiškūs. Ir kaikuriių kitų kurie bijo LKL plėtros or stiprėjimo, ar jūsų smegenys an tiek pragerti jau, kad nesuprantate kas yra kas. Kad jeigu geras komandas turi Pasvalys ir Prienai tai būtų dar geriau Lietuvai jeigu geras komandas turetų ir Joanva ir Telšiai ir Mariampolė ir dar koks didesnis mmiestas, nes nuo to tik kultūrinis gyvenimas Lietuvoje verda ir lyga stiprėja ir tampa įdomesnė nes paprasčiausiai vien dėl to, kad taada joje daugiau visko, tada pati lyga tampa patrauklesnė ir žiurovui ir rėmėjui ir televizijai netgi užsieniui. Europos lygų reitingai yra sudarinėjami ir tame reitinge LKL gauna mažiau taškų vien dėl to, kad turi mažai komandų. Visos kitos lygos turi po 16 plius minus ir yra nesažininga lyginti kada yra 8 komandos ir 16. Lenkų lyga šį sezona turi 17 komandų ir sukuria didesnį produktą nei mūsų, kad ir stipresnės LKL. Išvis mūsų LKL neaugina jaunimo ir dar daug dalykų kur reikia tobulėti, kad išnaudotume visus resursus ką galime padaryti o ne stovėti vietoje. Lietuva laisvai gali turėti 16 pajėgių profesionalių krepšinio klubų ir privalo nes čia yra krepšinio šalis čia yra daug neišnaudotų dar miestų didesnių kurie neturi LKL komandos. Atsiversk stambiausių Lietuvos įmonių TOP20 ir kiek ten yra įmonių kurios remtų LKL klubus?? 2-3??? Tobulėti tikrai yra kur. Bent kažką gali susikurti Lietuva, jeigu neturime futbolo ir kitu sportų tai bent turėkimę pajėgų krepšinį. Ir kodėl tau nepatinka vizija, kad LKL"as butu stipresne lyga??? ir nuolat laikytusi top 10 Europoje. Gal todėl nes esi komunistas pragertom smegenim ir nekenti Lietuvos.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-10-10 18:57
jonavietis
pirmyn jonaviskiai , jau atejo laikas mums zengt y lkl , visas salygas turim!
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-10-10 18:52
100%
Tai kad tas Jankevicius narcizas galvojantis kas jis juokyngas.O LKL manau uztektu 12 komandu,butu pats tas.16 komanda tai čia nieščios moters kliedesiai. .

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-10-10 17:31
Anonimas
su lig Milašiaus atejimu LKL zenge dideli zingsni i prieki. Mldc
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-10-10 16:36
to AA
O aš maniau kad justinas senai šudais smirda ir sedi ten kur jam ir vieta, tarp rytfaniu jam labai tinka.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-10-10 16:28
AA
Justinai Jankevičiau nusivilk tą šūdiną maikę, kol nepasmirdai šūdais
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-10-10 16:13
kaikuriems
Prie ko čia Mažeikiai ir Palanga??? ar dėl poros organizacijų netinkamo valdymo yra atsakinga Joanva? Mariampolė? Kėdainiai? Čia Palangos ir Mažeikių klubų vadovų problema, kad nesugebėjo susiorganizuoti gerai, dabar lygiai tas pats vyksta su Šiauliais, senbuviai kurie yra patrankų mėsa. Yra konkreūs pavizdžiai kaip, Pasvalys, Prienai, Utena jau pirmą sezoną atėję į LKL kovojo dėl bronzos. Niekas nedraudžia Jonavai ar Mariampolei padaryti topaties, jie nėra atsakingi užMažeikių ir Palangos ar Šiaulių klubų vadovų klaidas. Netgi tas pats Palangos klubas yra visiškai kita organizacija nei buvo tada, nes sėdi kiti žmonės, turi areną, o tada lošė Klaipėdoj Palanga kas buvo labai nenaudinga norint pritraukti sirgalius ir verslą. Jūsų logika yra vaikiška kitaip tariant, kuri kliaunasi emocijomis ir nepermastyta.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2  »

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 25

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas