Pralaimėjimą Europos jaunučių (iki 16 metų) vaikinų čempionato pusfinalyje patyrė Lietuvos rinktinė. Mariaus Linarto auklėtiniai prastai sužaidę ketvirtąjį 64:74 (15:20, 17:10, 22:19, 10:25) nusileido bendraamžiams iš Serbijos ir kovos mažajame finale.

Likus žaisti 1 minutė ir 37 sekundes iki trečiojo kėlinio pabaigos dar 12 taškų skirtumu priekyje buvo lietuviai (54:42), tačiau tada Serbijos krepšininkai laimėjo 5 minučių tarpsnį spurtu 16:2 ir persvėrė rezultatą savo naudai (58:56).

Sustabdyti galingo serbų spurto mūsiškiams nepavyko. Per likusį rungtynių laiką Serbijos rinktinė tik dar labiau atitrūko į priekį ir išplėšė pergalę.

Lietuva: Augustas Pečiukevičius 16, Ovidijus Varanauskas 16, Gilvydas Biruta 13, Mantas Kadzevičius 9 (7 atk. kam.).

Serbija: Dejanas Musli 20 (11 atk. kam.), Nemanja Jaramazas 13 (7 atk. kam.), Lazaras Radosavljevičius 10 (7 atk. kam.).

Pralaimėję lietuviai kovos mažajame Europos čempionato finale, kuriame mūsiškių varžovais bus Turkijos jaunučių rinktinė, kuri 75:81 nusileido bendraamžiams iš Ispanijos.

pabaiga tai ziauriai sunervino, ir tas baudavimasis per anksti, ir nesumesto baudos. vieni nuostoliai is siu varzybu ir zlugusios viltys iskovot auksa, nors treciam keliny atrodo viskas puiku. deja.