Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Dramatišką pergalę NBA ikisezoninėse rungtynėse pasiekė Damiano Lillardo vedama Portlando „Trail Blazers“, kuri svečiuose per pratęsimą 109:106 (29:24, 21:26, 30:29, 19:20, 10:7) pranoko Los Andželo „Lakers“.

Ketvirtajame kėlinyje likus 45 sekundėms Patas Connaughtonas realizavo baudų metimus ir išlygino rezultatą. Per likusį laiką komandos nepasižymėjo ir turėjo žaisti pratęsimą.

Jo metu po Juliuso Randle’o taškų „Lakers“ buvo priekyje 104:103, tačiau Cannaughtonas ir Jake’as Laymanas įmetė po dvitaškį, Noah Vonlehas pridėjo dėjimą ir „Blazers“ likus 35 sekundėms pabėgo 109:104. Los Andželo krepšininkai dar turėjo šansą išplėšti antrąjį pratęsimą, bet Jordano Clarksono tritaškis skriejo pro šalį.

Nugalėtojų gretose geriausiai žaidė Lillardas. Jis per 27 minutes įmetė 30 taškų (4/8 dvit., 6/9 trit., 4/4 baudos), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėjusių gretose antrasis NBA naujokų biržos šaukimas Brandonas Ingramas per 24 minutes pelnė 5 taškus (1/3 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 2 kamuolius ir blokavo metimą.

„Lakers“: Jordanas Clarksonas 15, Nickas Youngas 14 (4/7 trit.), Julius Randle’as 13 (13 atk. kam.), D’Angelo Russellas 12 (0/9 trit.), Timofejus Mozgovas ir Marcelo Huertas (5 rez. perd.) po 11.

„Blazers“: Damianas Lillardas 30 (6/9 trit.), Maurice’as Harklessas 14 (7 atk. kam.), Masonas Plumlee (11 atk. kam.) ir Meyersas Leonardas po 11.