Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Nuotr. Fotodiena.lt/Ž.Gedvila

Panevėžio „Lietkabelis“ (1-0) ketvirtajame kėlinyje iššvaistė 19 taškų pranašumą ir paskutinėmis mačo sekundėmis atsidūrė besivejančiųjų vaidmenyje. Maža to, lemiamas Lorenzo Williamso tritaškis skriejo pro šalį.

Visa laimė, kad Donatas Tarolis buvo laiku ir vietoje.

Panevėžio klubo puolėjas aidint sirenai pataisė netaiklų komandos draugo metimą išplėšė „Lietkabeliui“ pergalę pirmosiose Europos taurės rungtynėse su Skopjės MZT – 90:89 (27:22, 23:13, 24:23, 16:31).

Kšištofas  Lavrinovičius
PTS 18 | REB 3 | AS 3
Visas rungtynes dominavę šeimininkai jau antrajame kėlinyje turėjo 19 taškų persvarą (46:27), o vos prasidėjus trečiajam kėliniui po Tarolio dvitaškio buvo priekyje 55:35.

Dar ketvirto kėlinio pradžioje po Beno Madgeno metimo šeimininkų pranašumas buvo solidus (77:58), tačiau netrukus viskas ėmė griūti lyg kortų namelis. Svečiai laimėjo atkarpą 28:11 ir priartėjo iki taško, o po žioplos panevėžių klaidos makedonai smeigė tritaškį ir, likus žaisti 3,4 sek., išsiveržė į priekį 89:88.

Po Kazio Maksvyčio minutės pertraukėlės iniciatyvos ėmėsi Williamsas, tačiau jo tritaškis net nelietė lanko. Visgi po krepšiu buvęs Tarolis sugavo kamuolį ore ir nenusileidęs išmetė jį į krepšį. Kamuolys atsimušė į lentą ir netrukus aidint sirenai skrodė tinklelį, o Tarolis atsidūrė komandos draugų glėbyje.

Iš viso Tarolis pelnė 17 taškų ir sugriebė 7 kamuolius, o surinkęs 19 naudingumo balų buvo antras pagal naudingumą komandoje. Naudingiau (21) ir rezultatyviau (18) žaidė tik Kšištofas Lavrinovičius.

„Lietkabelis“: Kšištofas Lavrinovičius 18, Donatas Tarolis 17 (7 atk. kam.), Žygimantas Skučas 15, Lorenzo Williamsas 11 (6 rez. perd.), Benas Madgenas 10.

MZT: Stefanas Sinovecas 20, Xavieras Thamesas ir Urošas Lučičius po 17, Joshas Scottas 13, Jure Laličius ir Charlonas Kloofas po 10.

Pergalingas metimas:

Atrinkti (0) Visi (60)
Tam whiteside11Neveltui degalinė degradavus! Ką norėt, kai ten tokie prabelstašikniai gyvena! KOWNO - GOMIKŲ SOSTINĖ!--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

net lietuviskai issigimelis nemoka rasyt :D
2016-10-15
+8
Paskutinėnė skopjes ataka tokia pati kai Lietuvos rinktinės pralaimėjo Makedonijos rinktinei. Songailos perdavimą Jasikevičiui perėmė makedonai ir Iljevskis įmetė tritaškį, o mes nepapuolėme į pusfinalius. Jasaičio paskutinis metimas tikslo nepasiekė.
2016-10-13
+2
R
Nesimato maksvycio strategijos...Mano nuomone- jam tik vaikus treniruot.
2016-10-12
-3
lietkabelis
Ot ka reiskia kai susikrauni pranasuma dideli iki pertraukos tada jau sunku islaikyt toliau toki pranasuma kad ir 20 tasku neatsipalaidavus iki galo

--
2016-10-12
-8
katamanas
baisiu cia, vaikai susirinke.. basketnews specialiai padare migtuka "Rodyti komentarus", kad nekliutu akys uz pienburniu komentaru.. eikit miegot, ritoj i mokykla..

pats esu panevezietis, sergu uz zalgiri.. bet visada ziuriu ir palaikau tiek ryta, tiek neptuna ir kitas komandas kurios zaidzia europos turuose.. na nieko, uzauksit kaskada..

kol kabelis buvo vidutiniokas, niekam nebuvo idomus.. o dabar kai pasistiprino tai visi vaikai klikia, panevezys ne komanda, vos laimejo pries adrijos ligos autsaiderius ir t.t.

nu del paskutinio kelinio tai turint +20, patikejo pergale anksti, plius treneriai gribavo..
2016-10-12
+1
cercas
Aciu dievui laimejo, NES butu psichologiskai sede. Gerai kas istrauke. Kita ksrta zinos-atsipalaidavimas tolygus pralaimejimui. Na bet pergale lieka pergale. Lietkabelis!!!;!!;jega!!!

--
2016-10-12
+2
Saunuolis Tarolis!
2016-10-12
-5
Keista,kad tiek patyrusių žaidėjų turinti komanda sugeba šitaip iššvaistyti persvarą.Taškų santykis ateitį gali daug reikšti,tai čia Panevėžiui negerai.Bet kol kas galima pasveikinti su pergale ir palinkėti sėkmės kitose rungtynėse.
2016-10-12
+11
Sveikinam panevezi. Gal kas po varzybu norit persimest NBA 2K17? Savo pirkau papigei is http://www.gamerjar.com/home/240-nba-2k1...
2016-10-12
+2
KLP
0MGL0LWTF --> tai su neptunu kai treniravo irgi buvo taspats beveik.. paviecniai turfi didele persvara ir ant galo sumazedavo. Bet Super aciu uz tas pergales kurias buvo KLAIPEDOI!!! dar iki dabar atsimenu kai pirmas rungtynes su CERVENA ZVIOZDA Valdas Vasylius istempe ir laimejom +1 tasku ir visa Klaipeda svenyte pirma eurolygos maca ir pirma pergale BUVO SUPER!!! Linkiu lietkabeliui iseit i kita etapa!!!
2016-10-12
-2
Tam whiteside11
Neveltui degalinė degradavus! Ką norėt, kai ten tokie prabelstašikniai gyvena! KOWNO - GOMIKŲ SOSTINĖ!

--
2016-10-12
-2
TAROLIO KARJIEROS RUNGTYNES, SKUCAS NEPIRMAS KARTAS MES JI JAU ZINOM VISI GERAI SULOSE ISSKYRUS JANAVICIU, NU O -19 MANAU CIA JAU TRENERIU STABO KALTE. SU PERGALE!
2016-10-12
+6
Tam whiteside11Dūxe, tau buvo pasakyta! Panevėžiui tavo sveikinimų nereik! Atbeldėm tavo žalių sutrių projektėlį, tad geriau tylėk--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

tu esi mano duchas :D ir viskas TAU pasakyta :F esi mano kekse, ir ja liksi visa gyvenima :D
2016-10-12
-2
KLP
kokias jus cia nesamones snekat??? Laimejo Lietkabelis pirma kart klubo istorijoje Europos taurei. TYLEKIT ir dziaukites pergale tie kas snekat vejus!!! Sveikinimai nuo Nepgtuno Fanu!!! Mes zinom kas yra pirma kart zaist turnyre ir svest pergale!!! SUPER PAVARET!!!
2016-10-12
+6
dar karta sveikinimai lietkabeliui, gaila tik kad Bnews veidas big_daddy toliau suda savo mala ir negauna bano, nors kiti uz maziau po menesi gauna
2016-10-12
-6
Big_Daddy3000o kur cia smeiziu??adrijos lygos pajuokos objektas visu dauzomas,o LKL viena stipriausiu komandu per stebukla laimejo....tai ant kiek apgailetinas LKL lygis tada??

aisku, aisku.. toliau dirbk kremliui savo pinigus - matyt patinka ant savo salies stumt, kuri tau dave viska
2016-10-12
-3
Nieko baisaus,svarbu pergalė. Isvykoj uzdes kaip pridera. Apie lygų pajėgumą geriau pakalbam po naujų metų. Lietkabeli nuo Neptūno skiria tik 2 pergales

--
2016-10-12
+5
to big dady
o tai tavo rusijos lygis koks jeigu chimkai pralaimi LKL bronzininkam? kloune tu
2016-10-12
+3
is rezultato galima spresti,kad Lietkabalis net per prastas butu zaisti adrijos lygoje,jei net pries visiskus adrijos lygos autsaiderius per stebukla laimi.....ta Lietkabali ten turbut visi maziausiai ant 25+ tasku dauzytu kiekviena maca