Nuotr.: Youtube
Nuotr. Youtube

Jutos „Jazz“ krepšininkai likus minutei laiko prieš Fynikso „Suns“ pirmavo 108:100, tačiau lemiama mačo atkarpa priklausė Archie Goodwinui.

Krepšininkas svarbiausiu metu sugebėjo pelnyti 6 taškus ir savo komandai padovanojo pergalę ikisezoninėse rungtynėse 111:110 (14:35, 26:23, 38:30, 33:22).

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 16 sekundžių Goodwinas įkrovė iš viršaus ir savo komandos deficitą sumažino iki minimalaus skirtumo (107:108). „Jazz“ atsakė dviem baudų metimais, o Goodwinas pelnė du taškus su pražanga.

Likus 12 sekundžių atletas nepataikė baudos metimo (109:110), tačiau puolime kamuolį sugriebė Tyleris Ullisas. Kamuolys ir vėl buvo patikėtas Goodwinui, kuris susikūrė erdvės ir prasiveržęs galingai įkrovė į krepšį bei persvėrė rezultatą.

Joe Ingleso metimas skriejo pro šalį ir „Suns“ šventė pergalę.

„Jazz“: Dante Exumas 18, Rudy Gobertas 17 (11/15 baudos, 8 atk. kam.), Joelis Bolomboy’us 12 (7 atk. kam.), Trey Lylesas 10 (6 atk. kam.).

„Suns“: Devinas Bookeris 20, Ericas Bledsoe 16 (3/4 trit., 7 atk. kam.), Alexas Lenas 15 (7 atk. kam.), Marquesse Chrissas 14, Archie Goodwinas 13 (4/6 dvit., 5/7 baudos).