Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Tarpsezoniu į Europą sugrįžusio ir prie Stambulo „Darussafaka“ (1-0) komandos prisijungusio stratego Davido Blatto startas Eurolygoje pažymėtas nelengva pergale.

Jo auklėtiniai pirmose rungtynėse Belgrade 73:70 (17:24, 13:20, 16:8, 27:18) palaužė vietos „Crvena Zvezda“ (0-1) ekipos žaidėjų pasipriešinimą.

Will  Clyburn
PTS 19 | REB 4 | AS 2 | ST 1
Prasidėjus priešpaskutinei ketvirtojo kėlinio minutei, aikštės šeimininkai turėjo trapų šešių taškų pranašumą – 67:61.

Tada Dairis Bertanis pelnė keturis taškus iš eilės, Willas Clyburnas pridėjo du ir „Darussafaka“ atsilikimas tapo minimalus – 67:68.

Kitoje atakoje puikią progą po krepšiu susikūręs Luka Mitrovičius prametė iš po krepšio, kamuolį atsikovojęs Clyburnas pats persivarė kamuolį į varžovų pusę, savo reidą užbaigė dviem taškais ir persvėrė rezultatą Stambulo ekipos naudai – 69:68.

Vėliau „Crvena Zvezda“ ėmėsi pražangų taktikos, tačiau svečiai prie baudų metimų linijos neklydo ir išplėšė pergalę – 73:70.

„Crvena Zvezda“: Ognjenas Kuzmičius 16 (9 atk. kam.), Marko Guduričius 13, Luka Mitrovičius 12.

„Darussafaka“: Willas Clyburnas 19, Dairis Bertanis 13, Bradas Wanamakeris 11, Adrienas Moermanas 10 (11 atk. kam.).

abcdef
pagal sport1 komentatoriu - Kuzmicius labai ribotu galimybiu zaidejas.pries rungtynes sake atsiminiau :D nu kokiu grybu ten dirba :DDD
2016-10-14 07:45