Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Domantas Sabonis neblizgėjo, o jo atstovaujama Oklahomos „Thunder“ komanda ikisezoninių rungtynių cikle patyrė trečiąją nesėkmę.

Antrajame kėlinyje subyrėjusi „Thunder“  ekipa namuose 94:110 (31:17, 21:41, 22:26, 20:26) nusileido Memfio „Grizzlies“ klubui.

Sabonis per 23 minutes pelnė 8 taškus (1/3 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 4 kartus suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Galingai startavę ir 31:16 pirmajame kėlinyje atitrūkę šeimininkai antrąjį ketvirtį pradėjo pralaimėdami atkarpą 7:20, o baigė dar viena nesėkminga atkarpa 4:15 bei leido varžovams išsiveržti į priekį 58:50.

Po ilgosios pertraukos Oklahomos ekipai atsitiesti nepavyko, o Marco Gasolio bei Zacho Randolpho vedamas Memfio klubas toliau didino savo pranašumą bei užtikrintai žygiavo trečiosios pergalės link.

„Thunder“: Alejandro Abrinesas 19, Russellas Westbrookas 17, Kyle‘as Singleris 15.

„Grizzlies“: Marcas Gasolis 21, Mike‘as Conley 19, Zachas Randolphas 12 (8 atk. kam.).

2016-10-14 14:42
tomas
taciau kaip 11 saukimas tai normaliai dar zaidzia, yra daug kas su 3,5 saukimais renka tiek pat po 7.8 taskus ne daugiau.
2016-10-14 14:39
tomas
nereikia pamirsti jog nezaidzia pagrindiniai ju centrai adamsas ir kanteris, o sezone jie tikrai zais po 36 minute, ir saboniui teks kazkuri keisti, taigi reguliarame sezone nusimato po 14-17 minutes per rungtynes.
2016-10-14 13:28
tai jei taip sunkiai ir toliau bus, tai manau greitai nebegaus tiek :)
2016-10-14 08:52
voodoo
sunkokai pries nba komandas. bet svarbu, kad laiko gauna stabiliai kolkas
2016-10-14 08:40
Agaga
Kaip per 23 minutes aukstaugiui daugoka klaidu , si karta nemete i dausas , nemaciau kaip zaide - tai nezinau kaip gynesi.